Oyun Haberleri

Bu hızlı 144Hz 4K IPS oyun monitöründe 300$ tasarruf edin

The Dough spectrum 4K 144Hz front and back on a blue background.

(yeni sekmede açılır)

Hamur Spektrumu 4K | 27 inç | 144Hz | IPS | 949 dolar Dough’da 649 $ (300 $ tasarruf edin) (yeni sekmede açılır)
Etkileyici kontrast ve mükemmel renk işleme özelliklerine sahip bu hızlı oyun monitörü, sonunda tavsiye edebileceğimiz bir fiyata geldi. USB hub’ları, USB Type-C aşağı akış şarjı ile birlikte gelir ve kutudan çıkar çıkmaz iyi kalibre edilmiştir. Bu fiyat standsız, bu nedenle zaten bir monitör montajınız yoksa, bir yerde fazladan 99 $ bulmanız gerekecek.

Bunun için tamamen kulaklarım ya da bir oyun monitörü anlaşması için olduğu gibi tüm gözler. Daha önce Eve Spectrum 4K oyun monitörü olarak biliniyordu (yeni sekmede açılır)Üretici artık Dough adını kullansa da (nedenlerle), bu üst düzey oyun monitörü artık 300 $’lık bir indirimden yararlanıyor, ancak anlaşma yalnızca Kuzey Amerikalılar için geçerli.

Yine de, Spectrum 4K’yı 649 $ karşılığında paketliyor (yeni sekmede açılır) Bu kaçırılmayacak bir fırsat değil, çünkü sonunda bu çapta bir oyun monitörü için ödeme yapmanızı tavsiye edeceğimiz fiyata düştü. Bu fiyat standsız olsa da, bu nedenle zaten bir monitör montajınız yoksa stand için fazladan 99 $ bulmanız gerekecek.

Spectrum 4K’yı 2021’de kontrol ettik ve çok etkilendik. Bu% 90’lık puan, yalnızca birkaç küçük dezavantajla lekelendi. Gerçekten de, Hamur başardı kalıba dökmek üst düzey oyun monitörü alanına bu girişle bizi hayranların içine çekiyor, ancak her zamanki 949 dolarlık fiyat bizim için ciddi bir böcekti.

Şimdi bu 27 inç, 144 Hz oyun monitörü, harika LG IPS paneli ve geniş bağlantı seçenekleriyle çok daha makul bir fiyata sizin olabilir.

Bu monitörde beğenilecek çok şey var: harika kontrast, net renk tanımlaması ve harika doygunluk. Ve LG paneli orada işin çoğunu yaparken, Dough’un fabrika kalibrasyonları Dave’imizi de etkiledi.

Arkada yalnızca bir çift HDMI 2.1 bağlantı noktası değil, aynı zamanda bir DisplayPort 1.4 ve şık USB Type-B ve Type-C hub seçenekleri de var. Ayrıca DisplayPort Alt moduna sahiptir, yani USB Type-C indirme yoluyla dizüstü bilgisayarınızı görüntüleme veya şarj etme arasında geçiş yapabilirsiniz.

OKU  Diablo 4'e bugün büyük bir sorunu çözmek için bir düzeltme gelecek: En zor zindanı çok zor

Bununla birlikte, bunu konsol oyunları için almayı planlıyorsanız, dikkat etmeniz gereken bir şey var: HDR ve yerel karartma harika değil. DisplayHDR 600 derecelendirmesi ve 750cd/m2 pik parlaklığıyla kağıt üzerinde her şey harika görünse de, alt kenardan aydınlatmalı arka ışık, yüksek kontrastlı görüntülerde bu çirkin yükselen sütun taşma etkisinden muzdariptir.

Aksi takdirde, bu PC oyunları için harika bir oyun monitörü ve şimdi 300 $ indirimiyle nihayet onu kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Zaman geçiyor ve gönderim tarihinden itibaren satın alma işleminizi yapmak için beş günden biraz fazla süreniz var.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.