Oyun Haberleri

Dead by Daylight Funko Pops İptal Edildi

dead-by-daylight-banner-art

Gün ışığında ölü Behavior Interactive, Funko ile olan projenin iptal edildiğini açıkladığında, oyunun Funko Pops ile nihai işbirliği hakkında herhangi bir kelime duymayı bekleyen hayranlar büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaklar. Behavor Interactive iptali sosyal medyada yayınladı, ancak Gün ışığında ölü hayranlar haberlere ilgisizlik, hayal kırıklığı ve gelecekteki işbirliklerinin daha iyi olması umuduyla yanıt verdi.


Bir işbirliğinin başarısız olmasına rağmen, Gün ışığında ölü geçitlere yabancı değil. Geçen yıl, asimetrik hayatta kalma korku çok oyunculu oyunu, iki farklı geçişe sahipti. PUBG ve ile Resident Evil seri. İlki, battle royale atıcı içinde bir işbirliğiydi ve bazılarını getirdi. Gün Işığında Ölü‘ın saklambaç mekaniklerini katlayın. İkincisi, Albert Wesker’in The Mastermind Killer olarak ortaya çıkmasıyla vurgulanan Project W DLC aracılığıyla Capcom’un ikonik serisinden karakterleri ve ortamları The Fog’a getirdi. Ancak, tüm işbirlikleri uzun sürmez veya sıfırdan başlamaz.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Dead By Daylight Tome 14 Yeni Anılar, Kıyafetler ve Zorluklar Ekliyor

Twitter’dan, Gün ışığında ölü oyun karakterlerinden Funko Pops yaratma projesinin kendi kontrolleri dışındaki faktörler ve koşullar nedeniyle iptal edildiğini duyurdu. Bu cevap belirsiz ve her anlama gelebilirken, aylarca süren sessizlikten sonra geldi. İşbirliği ilk olarak Mayıs 2022’de, Project W’nin oyunda yayınlanmasından sadece birkaç ay önce duyurulmuştu. Funko Pops, Marvel’s’tan Groot gibi diğer seriler ve karakterlerle işbirliği yapmaya devam edecek. galaksinin gardiyanları, ile bir işbirliği Gün ışığında ölü gün ışığını asla göremeyecek. Ancak hayranlar, Twitter’daki haberlere biraz şaşkınlık, biraz hayal kırıklığı ve oyunun gelecekteki işbirlikçi planlarının ne olacağına dair umutla tepki gösterdi. olup olmadığını sadece zaman gösterecek Gün ışığında ölü gibi geçmiş geçitleri geri getirecek yabancı şeyler veya farklı bir yöne gidin.

OKU  YouTube'daki agresif Nintendo telif hakkı ihtarları, Breath of the Wild çok oyunculu mod yapımcılarını modun kaldırılmasına itiyor

Son zamanlarda, Gün ışığında ölü Tools of Torment Bölüm güncellemesinin bir parçası olarak önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek yeni bir Katil ile dalga geçti. Hayranlar, yeni Killer’ın bir crossover’ın en önemli özelliği olacağını düşünürken Terminatör veya Savaş Çekici 40K, Katilin daha sonra The Skull Merchant adlı başka bir orijinal karakter olduğu ortaya çıktı. The Skull Merchant’ın oynanışı, halka açık test yapısında oyuncular tarafından övülse de, Killer’ın ifşasına yönelik tepkiler sosyal medyada karışıktı. Tools of Torment Bölüm güncellemesi 7 Mart’ta tüm platformlarda yayınlanacak.

Başarısız olan Funko Pops projesini çevreleyen hayal kırıklığına rağmen, deneyimsiz oyuncular için denemek için bundan daha iyi bir zaman olmamıştı. Gün ışığında ölü. Oyuncuların, farklı karakterleri denemek ve yaklaşan Bölümü deneyimlemek arasında, önümüzdeki haftalarda yapacak çok şeyleri olacak.

Gün Işığında Ölü şu anda Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Resident Evil 4 Remake’e Kadar Sizi Etkileyecek 10 Hayatta Kalma Dehşeti

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Orijinal Quest VR Başlığı için Meta Sonlandırma Desteği