Oyun Haberleri

Bu ürkütücü ayrıntılara sahip Witcher 3 modu, Geralt’ı yeni bir düşmanla savaşmaya zorluyor: Uzun Covid

A gif showing Geralt

İnanılmaz derecede niş bir bilinçlendirme parçasında, Stellar7Project adlı bir modcu (yeni sekmede açılır) The Witcher 3 için, bir sonraki oyununuzu kesinlikle öncekilerden çok daha farklı hale getirecek geniş kapsamlı bir mod oluşturdu. The Witcher 3 için Uzun Covid Modu (yeni sekmede açılır) Geralt’a uzun Covid veriyor, “gerçek Uzun Covid semptomlarını oyun içi etkilere” dönüştürüyor ve genel olarak tüm oyunu büyük, uzun, çetin bir deneyime dönüştürüyor.

Mod, “Dünya çapında tahmini 65 milyondan fazla Uzun COVID hastasının hayatı nasıl yepyeni bir zorluk seviyesinde yaşadığına ışık tutmak için yaratılmış” açıklamasında yaratıcı, “Long COVID Europe için ücretsiz bir çalışma” diyor. “.

Olağandışı olduğu kadar, aynı zamanda son derece ayrıntılı bir çalışma. Geralt’ın uzun Covid semptomları (yazmayı hayal ettiğimi söyleyemediğim bir cümle), envanter ekranına yeni eklenen “Efor Düzeyi” büyüdükçe dört aşamadan geçiyor.

EX1’de (Yorgunluk) başlar, Geralt’ın hareket hızını ve diğer pek azını olumsuz etkiler ve “Efor Sonrası Halsizlik” veya PEM’e kadar gider. Bu noktada, Beyaz Kurt’un dayanıklılık yenilenmesi, en yüksek kapasitesinin %20’sidir, sağlığı yarı yarıya azalır, akciğer kapasitesi ve sindirimi çeyrek verimlilikte çalışır ve Witcher duyularını kullanmaya çalışmak, bayılmaya benzer bir şeyi tetikler. Ayrıca Geralt’ın hafızası onu yanılttığı için envanter öğelerini rastgele düşürmeye başlayacaksınız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığı için meditasyondan erken veya geç uyanacaksınız.

Dürüst olmak gerekirse oldukça üzücü. İtiraf ediyorum modu ilk gördüğümde bir merak olarak bahsetmeye hazırdım, Fallout 4 modu gibi sizi yok eden o garip projelerden biri (yeni sekmede açılır) oyun başlamadan önce, ancak Uzun Covid Modunun endişelendiğim kadarıyla işini yaptığını söylemek güvenli. The Witcher 3 için modlar, kamuoyunda farkındalık yaratmanın hala garip bir yolu gibi görünüyor, ancak Stellar7Project, “bu koşullardan ve onlarla hayatın ne kadar zor olabileceğinden habersiz olanları hedeflediğini” söylüyor ve sanırım işe yaradığını kabul etmeliyim. Ben.

Herhangi bir nedenle The Witcher 3’ün uzun bir Covid oyununu denemek istiyorsanız, The Wild Hunt’ın 1.31 veya 1.32 sürümüne veya oyunun GOTY sürümüne ihtiyacınız olacak. Yeni nesil sürüm desteklenmiyor. Buna sahipseniz, yüklemek için Nexus Mod Manager’ı kullanmanız yeterlidir veya manuel olarak yapmaya kararlıysanız, bin klasörünü The Witcher 3’ün kök dizinine çıkarabilir ve ardından her şeyi koyabilirsiniz. modsLongCovid klasöründeki mods dizinine. Ve sonra, ah, eğlendin mi?

OKU  Bu hafta oynadığım en ilginç oyun, anlayamadığım insanlarla dolu dev bir kuleyi konu alan bağımsız bir bulmaca-macera oyunu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.