Oyun Haberleri

Bugünün Wordle 541 cevabı ve 12 Aralık Pazartesi için ipucu

Today

İster bugünün sözü için hızlı bir ipucuna, ister günlük oyununuz için bazı genel ipuçlarına ve tavsiyelere, ister galibiyet seriniz için bir an önce 12 Aralık (541) bilmecesinin cevabına ihtiyacınız olsun, ihtiyacınız olan her şeyi ve çok daha fazlasını bu sayfada bulacaksınız.

Sonunda bugün son denememde sadece bir harf kaybettim, yine de uğrunda savaşmam gereken ender yeşiller ve sarılar bu kaybı küçük bir zafer gibi hissettirdi. Bugünün haberini zamanında alamamış olabilirim ama tam bir yıkamadan bir şeyler çıkarmayı başardım. az kalsın bir galibiyet ve şimdilik bu kadar yeter.

kelime notu

12 Aralık Pazartesi için bir Wordle notu

Bugünün cevabı sıklıkla ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu kelime mevcut durumla alakalı anlamına gelebilir. Ayrıca, birisi yazılı bir mektupla resmi olarak bir şey talep ettiğinde de kullanılır – örn. B. bir iş. Başka yerlerde kelime, bir yüzeye bir şey eklerken kullanılır, örn. B. bir duvara boyayın veya bir çiviyi cilalayın. Günümüz ünsüzlerinden biri iki kez kullanılır.

Wordle Yardımı: Her Gün Wordle’ı Yenmek İçin 3 İpucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolu bulmanıza yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrarlanan harfler içerebilir.

Gece yarısına kadar hazır olmasını sağlamaktan başka zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna ara sıra bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve bir şey bulamazsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

bugün dünya

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Wordle 541 cevabı nedir?

Haftaya kazançla başlayalım. 12 Aralık (541) sözünün cevabı şudur: KULLANMAK.

Önceki Yanıtlar

Wordle arşivi: hangi kelimeler kullanıldı?

Belleğinize ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullandığınız bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Önceki Wordle Yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi canlı tutmak için size eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 11 Aralık: TOY
 • 10 Aralık: VURMAK
 • 9 Aralık: dokuma
 • 8 Aralık: SONUÇLANDIRMAK
 • 7 Aralık: TURNUVALAR
 • 6 Aralık: kehribar
 • 5 Aralık: UYANMAK
 • 4 Aralık: TAPMAK
 • 3 Aralık: GÖVDE
 • 2. Aralık: FIRÇALAMA

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

Wordle size her gün beş kareden oluşan altı sıra sunuyor ve beş harfli kelimenin içinde hangi gizli kelimeyi sakladığını bulmak size kalmış.

OKU  Sonic gişe listelerinde hızla yükseldikten sonra Sega, Persona ve Yakuza'yı beyazperdeye ve Roblox'a da getirmek istiyor

onu isteyeceksin Güçlü bir kelime ile başlayın (yeni sekmede açılır) ALERT gibi – birden fazla sesli harf, ortak ünsüzler içeren ve yinelenen harfler içermeyen bir şey. Enter tuşuna basın ve kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. etrafında bir kutu dönüyorsa harf gizli kelimede hiç yok demektir. harfin kelimede olduğu ama o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfin doğru yerde olduğu anlamına gelir.

İkinci denemenizin birincisini tamamlamasını, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, bugünün cevabında bulunmadığını bildiğiniz, şu anda bildiğiniz her harften kaçınmaya çalışmak istiyorsunuz.

Bundan sonra tek yapmanız gereken, tahminlerinizi doğru kelimeye daraltmak için öğrendiklerinizi uygulamak. Toplam altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmayın). Harflerin de tekrar edilebileceğini unutmayın (örn. KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, bizimkine göz atmaktan çekinmeyin Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek istiyorsanız, bunları aşağıda bulabilirsiniz.

Wordle aslen bir yazılım mühendisi tarafından icat edildi. Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partneri için bir sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri sayısız kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müziğe, matematiğe veya coğrafyaya yeniden yönlendirmek. Wordle’ın bu kadar popüler olması uzun sürmedi yedi rakamlı meblağlar için New York Times’a satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması kesinlikle an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.