Moda

Çarpıcı trulli: Dolce & Gabbana, en son Alta Moda koleksiyonu için Puglia’ya bir çöküş dokunuşu getiriyor

Çarpıcı trulli: Dolce & Gabbana, en son Alta Moda koleksiyonu için Puglia'ya bir çöküş dokunuşu getiriyor

İtalya, Puglia’daki Dolce & Gabbana Alta Moda Show’da

Dolce & Gabbana’nın izniyle

Dolce & Gabbana, eşsiz haute couture kreasyonları yaratmakla ilgili olduğunda, kelimenin tam anlamıyla bir köye ihtiyacınız var. Saygın İtalyan evi dün gece Alberobello, Puglia’nın tüm haritasını devraldı ve yerel halktan, yaşam tarzlarından ve bölgenin geleneksel el sanatlarından ilham alan, giydiren ve hayranlık uyandıran en son Alta Moda koleksiyonunu sundu.

Domenico Dolce’ye göre ikili, “şimdiye kadar yaptığımız en özgün gösteri”. senin günün Haute couture’u anlayışlı bir şekilde ele almak için güney İtalya’ya yelken açın. İtalya’nın botunun ‘topuğu’, geniş zeytinliklerin, sarmal üzüm bağlarının ve konik çatılı 14. yüzyıl taş kulübeleri olan yüzlerce ‘trulli’nin varış noktasıdır. Zarif zarafet dolu bir akşam için mükemmel bir ortamdı.

okumaya devam et

Dolce & Gabbana Alta Moda: Güzellik, Mariah ve Büyük Moda

Alta Moda’nın on yılı yıldızları Sicilya’ya getirdi – ve Heidi Klum hikayeyi anlatıyor tatler Sıcakta modellik yapmak neden göründüğü kadar kolay değil?

Görüntünün olası içeriği: Giyim, giyim eşyası, elbise, insan, kişi, gece elbisesi, moda, cüppe, bornoz, kol ve düğün

İtalya, Puglia’daki Dolce & Gabbana Alta Moda Show’da

Dolce & Gabbana’nın izniyle

Gösteri, her zaman olduğu gibi, D&G ile ilgili her şeyle eşanlamlıdır – bu nedenle, tasarımcılar, onların 500 kadar Ultra Yüksek Net Değere sahip müşterileri ve birinci sınıfları (birkaç isim vermek gerekirse, Kim Kardashian, Dame Helen Mirren ve Christian Bale) için tüm bir şehri kapatmak bir gereklilikti. Ama korkmayın, çünkü bu beyaz taş vahada hiçbir çekişme belirtisi yoktu. Bir yılı aşkın bir süre önce yerel halkın bu Puglia kutlamasına katılmak isteyip istemeyeceği sorulduğunda Domenico Dolce, “Kimse hayır demedi” yanıtını vermişti.

okumaya devam et

Leydi Margarita Armstrong Jones’tan mı esinlenildi? Ürdün Prensesi Rajwa kanalları tatler D&G gelinliğiyle kapak yıldızı

Ürdün Prensesi Rajwa, giydiği bir elbiseyi anımsatan bir D&G kreasyonuyla ışıl ışıl parladı tatler Kapak yıldızı Lady Margarita Armstrong-Jones Mayıs sayısında

ürün resmi

Bu miras cennetine vardıklarında konuklar, her köşe başında orrichiette makarnası ve otantik tespihler hazırlayan geleneksel kıyafetleri içindeki köylülerin sıralandığı, dolambaçlı Arnavut kaldırımlı sokaklardan geçirildi. Dolce & Gabbana’nın en yeni lüks serisiyle sunmak istediği, bir Hollywood hayalinden fırlamış gibi, İtalya’nın harika bir parçasıydı.

İtalya, Puglia’daki Dolce & Gabbana Alta Moda Show’da

Dolce & Gabbana’nın izniyle

Amaca uygun olarak inşa edilmiş, oditoryuma benzeyen uçak pistine indiğinizde, Scorrano’nunkine rakip olan yanıp sönen ışıklarla aydınlatılıyor. Notte Delle LuciKonuklar, benzeri olmayan bir gösteri beklentisiyle şampanyalarını yudumladılar ve ücretsiz beyaz dantel D&G hayranlarıyla serinlediler. Pizzicato koparma harika bir şeyin başlangıcının habercisiydi. Misafirler sıralarını aldı, kasaba halkı tarlanın kenarına oturdu ve dokuma yaptı.

Siyah iç çamaşırından ilham alan bir elbise ve devasa, yüksek, koni şeklinde bir başlık giyen Awe, köyü resmen açtı. Alta Moda’nın kristal kaplı brokarların koleksiyonların tutarlı bir özelliği olduğu önceki sürümleriyle karşılaştırıldığında, koleksiyon fark edilir derecede daha sadeydi ve tasarımcılar biraz daha abartısız bir şey sunmayı umuyorlardı. Bununla birlikte, podyumdan hemen satın alacak kadar zengin olan çok sayıda müşteriyle övünen Dolce & Gabbana’dan bahsediyoruz, bu yüzden dikkatli olun. Domenico Dolce’nin günün erken saatlerinde bir basın toplantısında sevgiyle ifade ettiği gibi, ortaya çıkan “makarna pişirmek için giysiler” dizisiydi.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Tatler'a Özel: Prenses Beatrice, Jazzy de Lisser'in Primrose Hill evinde düzenlenen gösterişli moda partisinde zarafetin resmi