Oyun Haberleri

Studio, her yerde gördüğünüz kürek takımı mobil oyun reklamlarına dayalı olarak gerçek bir mini oyun derlemesi yapıyor

Screenshot of a game based on shovelware game ads.

Video oyunlarına en ufak bir ilgi duyduğunu ifade eden herkes için çevrimiçi hayatın bir özelliği, kürek oyunları için garip reklamlardır. Tipini bilirsiniz lordum: birinin bir ev inşa ettiği ya da yanan bir ateşten küçük bir genç kızı kurtardığı ya da garip bir şekilde tatmin edici bir şekilde çamur karıştırdığı küçük hikayeler.

Eh şimdi birisi yaptı Steam’de bir mini oyun koleksiyonu belki de şimdiye kadar gördüğüm en seçkin başlıklardan biriyle. Bu isme kendi paragrafını vereceğim ve tam etki için büyük harf kilidini korumasına izin vereceğim:

EVET! “BU OYUNLARI” İSTİYORSUN, DEĞİL Mİ? İŞTE GİDİYORSUNUZ! ŞİMDİ, ONLARI TEMİZLEDİĞİNİZİ GÖRELİM!

Veya kısaca YYWTGRSHYGNLSYCT. Çoğunlukla aşırı hevesli “EVET!” bir çöp adam mini oyun koleksiyonuna dönüşen şeyin başlangıcında. Bir tür özlemden ilham almış gibi görünüyor, çünkü bu reklamlarla ilgili şeylerden biri, gerçekte oynayabileceğiniz herhangi bir şeyle çoğunlukla çok az ilgili olmalarıdır: Bu reklamlardan birine tıklama hatasına düşerseniz, sizi götüren şey genellikle (a) çelimsizdir ve (b) tıkladığınız ‘oyun’ gibi değildir.

“O Oyunlar”, “doya doya oynamak isteyip de oynayamadığınız” oyunlardır. Bunlar, oda bulmacalarında, araba park etme mücadelelerinde, çeşitli sıvılar içeren test tüplerinde, bir tür istifleme / çalıştırma mücadelesinde ve simgeli çok sayıda küçük bina gördüğünüz oyunlardan birinde çöp insanlardır. Oyunun basit kurulumu, her biri için aylık sıralama sıralaması olan çeşitli mini oyun stillerinde oynamanızı sağlar ve oynadıkça jetonlarla ödüllendirilirsiniz. Bunlar “Yakaladım!” makine (çok iyi kelime oyunu), geliştiricinin iddia ettiği gibi “8.910.000 farklı kombinasyona” izin veren plakalar ve unvanlar kazanmak için!

Coşkuyu suçlayamazsınız. Ve insanlar önyükleme yapmayı gerçekten seviyor gibi görünüyor, bu yüzden geliştiricinin bir şeye dokunduğu açık. Steam’deki ana şikayet, mobil kürek yazılımını taklit eden oldukça hafif mini oyunlardan oluşan bir koleksiyon için 13 $ olmasıyla ilgili, ancak, bilirsiniz, bütün mesele bu mu? Steam kullanıcısı Updoggo, “Bir grup insanı toplayıp başka bir grup insanla savaşmanız gereken veya bir bıçak fırlatan kişi gibi” diyor. Tuhaf olan şu ki, tam olarak bahsettikleri türden oyunları aklıma getirebiliyorum.

OKU  24 Aralık Cumartesi için bugünün Wordle 553 yanıtı ve ipucu

Bir şekilde daha da tuhaflaşıyor. Bu koleksiyonun geliştiricisi maymun işi, Katamari Damacy oyunlarında yaptığı mükemmel bağlantı noktaları için PC oyuncularının en iyi bilecekleri. Mesela, bu parti yasal. Açıkça görülüyor ki, onlar da sosyal medya ve mobil oyunlarda en az bizim kadar zaman harcıyorlar.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.