Oyun Haberleri

Çığlığın ardından BioWare, Shepard’ın uzayın soğuk sert boşluğunda öldüğü zamanı kutlayan Mass Effect heykelini çekiyor.

BioWare gear store image of a 6 inch Mass Effect Commander Shepherd statue dead

Güncelleme: Mass Effect Trilogy kahramanı Shepard’ın ölümünü tasvir eden bir heykelle hayranları ajite ettikten sonra BioWare, ürünün satışını “duraklattı”. Tüm ön siparişler de iptal edilecek ve geri ödenecektir.

BioWare Gear Store bir duyuruda “Bugün erken saatlerde, en son Mass Effect Shepard heykelimizin satışını duyurduk” dedi. cıvıldamak. “Bu heykelin, dizideki bazı önemli ve en duygusal anları anmak için bir dizinin parçası olması amaçlandı. Duyurma şeklimiz bunu doğru bir şekilde aktarmadı ve dizideki o ana hak ettiği övgüyü vermiyor. Sonuç olarak, daha büyük planı sizinle paylaşana kadar heykelin satışlarını durduracağız.”

Ölüm heykellerini takdir edenler için üzücü bir gün, ancak yukarıdaki ifadenin de ima ettiği gibi, pekâlâ biraz daha ikna edici bir bağlamla bir geri dönüş görebilir.

Orijinal hikaye:

BioWare’in ticari ürün ekibi, Aşk heykel yapmak. BioWare Gear mağazasının Dragon Age tarafı, geçen yılki şık Iron Bull heykelinden gözüme kestirdiğim yeni Inquisition tarot kartı olanlara kadar her zaman pahalı yeni reçine figürleri alıyor. Görünüşe göre Mass Effect markası, şimdi en son ikonik karakteriyle polyresin oyununa da giriyor – pardon, 135 dolarlık ölü Komutan Çoban heykeli?

Mağaza sayfasında “Mass Effect Shepard’ın Ölüm Heykeli, Mass Effect 2’nin dramatik açılış sahnesini tasvir ediyor: Komutan Shepard, çökmekte olan bir Normandiya’dan kovuldu ve uzayda zamansız ölümüne doğru hızla ilerliyor” diyor. Koleksiyonluk bir eşya olarak anmak için kişisel olarak bir an bile atmazdım ama ne bileyim ki?

Sizi yargılamıyorum, Mass Effect hayranları, söz veriyorum. Sadece Engizisyon karakterleri için bu gerçekten dramatik heykel pozları bizim tarafımızda ve sizin de Kaidan’ın bir birayla bir sandalyeye uzanması, Tali’nin bir sandalyeye uzanması (bira olmadan), bir İntikamcı silahı kopyası var. ve bir Mako heykeli. ben sadece yargılıyım bitişik şu anda, size veya BioWare’de Mass Effect’in ticaretinden sorumlu olan kişiye sorgulayıcı bakışlar yönelterek.

OKU  EVE Online, AAA Spin-Off Blockchain Oyunu Alıyor

Her neyse, eğer bu tür şeylerle ilgileniyorsanız, şu anda BioWare mağazasında bir Ölü Shepard heykeli var. Yaklaşık yarım fit küp. 2.000 adet numaralı parça halinde üretiliyor. DeadShep’inize bakmak için arkadaşlarınız olacaksa, havayı uygun şekilde ayarladığınızdan emin olun.

Ölü Shep heykelinin mağaza bağlantısı yayınlandığı sırada bir 404 hatası veriyor, ancak bunun ateşli bir rüya olmadığına söz veriyorum ve yakında geri döneceğini varsayıyorum.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.