Oyun Haberleri

Geçen yılın en saçma FMV oyunu VR versiyonu alıyor

Geçen yılın en saçma FMV oyunu VR versiyonu alıyor

Tamamen gülünç tam hareketli propaganda simülasyonu Not For Broadcast, bir VR versiyonu alıyor. Şimdi, İngiltere’nin medya diyeti üzerinde sıkı kontrol uygulamak için yanılabilir ölümlü ellerinizi kullanmanız gerekecek ve her zamankinden daha felaketli hükümetinin her şey çökerken bile kaygan ve gemi şeklinde görünmesini sağlayın. Düşünceyi yok et.

Not For Broadcast’ın VR versiyonu, orijinaliyle aynı “oynanış, hikaye ve sürükleyici kara komedi” vaat ediyor, ancak “sizinle gerçek arasına girmeye cesaret eden her şeyi yumruklayabilme, tokatlayabilme ve yakalayabilme” gibi cezbedici bir beklentiyle. . Bu o kadar sürükleyici ki, geliştiricilerle övünün, “bakımı kötü olan ekipmanınız tarafından gerçekten elektrik çarpıyormuş gibi hissedeceksiniz!”

Orijinal oyun kadar saçma görünüyor, sallanan uzuvlarınız her şeyi karmakarışık hale getirmeden bile zaten bolca şakşaktı. Yayın İçin Değil, Guinness Dünya Rekoru tutma miktarına sahip (yeni sekmede açılır) büyük bir kısmı çoraplı polis şefleri ve tuhaf kurgusal sporlar gibi şeylerden oluşan FMV görüntüleri. Tam olarak Swift hicvi değil, ama çoğu zaman zevkli bir şekilde aptalca.

Ian Evenden, Not For Broadcast incelemesinde oyunun VR olmayan versiyonunu %85 puan aldı (yeni sekmede açılır) geçen yıl Şubat ayında, bir grup aktörün ekranda bir araya gelip “gerçekten eğlenmelerini” izlemenin katıksız sevincine dikkat çekerek. Yine de oyunun sınırlı etkileşimini eleştirdi. Belki de bir VR sürümü tam olarak ihtiyaç duyduğu şeydi?

Not For Broadcast VR, 23 Mart’ta Steam’de yayınlandı (yeni sekmede açılır). Güncellemeleri oyun üzerinden takip edebilirsiniz. twitter (yeni sekmede açılır).


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Assassin's Creed Mirage daha küçük olacak çünkü Ubisoft büyük oyunların yorucu olmaya başladığını biliyor