Oyun Haberleri

Command & Conquer Remaster’ı şu anda gülünç derecede düşük bir fiyata alabilirsiniz

An image showing a sprawling Soviet base in Command and Conquer Remastered.

Bazen fiyat o kadar doğru olur ki, bunun hakkında bir makale yazmanız gerekir. Command & Conquer Remastered Collection’da durum böyle (yeni sekmede açılır) 23 Ocak’ta anlaşma sona erene kadar 2,99 $/2,69 £’a gülünç bir fiyata alabileceğiniz Steam’i hemen şimdi Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) bana sorarsan kendi başına.

C&C Remastered Collection, iki klasik strateji oyununun güzel bir birleşimidir: Red Alert 1 ve Tiberian Dawn. Şimdi, ikisi de kendi serilerindeki en iyi girişler değil (bu, Red Alert 2 ve Tiberian Sun olurdu), ancak yine de sevilecek çok şeyleri olan altın eski eserler ve onlar için birçok tohum ektiler. sonraki oyunlarda çiçek açmaya gel. Ayrıca, bir süredir yeni bir giriş yapmamış olsak bile, Command & Conquer’ı bugüne kadar tanımlamaya devam eden sevimsiz FMV iyiliği ile doludurlar.

Yenileme, 90’larda piyasaya sürüldüklerinde bu oyunların dikenli piksel bloklarını, en son 4K, 144hz dönüşlerinizde gerçekten oynayabileceğiniz pürüzsüz ve ayrıştırılabilir bir oyuna dönüştürüyor. Nostaljik bir tipseniz, her zaman bir düğmeyi tıklatarak eski grafiklere geri dönebilirsiniz.

Param için, remaster bugün bu oyunları oynamanın en iyi yolu ama mükemmel değil. Trajik bir şekilde, geliştiriciler yeniden düzenlemeyi yaparken bu ara sahneler için orijinal kayıtlara el koyamadılar, bu yüzden AI yükseltmeye güvenmek zorunda kaldılar. (yeni sekmede açılır) orijinal oyunla birlikte gelen sıkıştırılmış, bulanık videoları modern monitörlerde tolere edebileceğiniz bir şeye dönüştürmek için. Josef Stalin gibi karakterler ara sıra bir sürü Photoshop filtre geçişinden geçmiş gibi görünseler bile, çoğunlukla iyi görünüyor. Sonra tekrar, sanırım bu biraz uygun (yeni sekmede açılır).

C&C Remastered Collection çıktığında büyük hayranlarıydık. Remasters yayınlandığında yayınlanan bir parçada (yeni sekmede açılır), Rick Lane, “Command & Conquer’ın eski bir oyun olabileceğini, ancak hantal bir oyun olmadığını” ve “basit ama itici mekaniğinin ve yoğun, hızlı tempolu görevlerinin” strateji oyunlarının talep ettiği bir çağda canlandırıcı olduğunu düşündü. onları bir tür ikinci kariyere çeviriyorsun. Üç dolar için daha iyisini yapamazsın.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Noctua, 'katı kalite standartları' nedeniyle yeni 140 mm fanları yaklaşık bir yıl geciktiriyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir