Oyun Haberleri

Suikoden HD Remaster Yeni Oynanış Kliplerini Gösteriyor

suikoden-1-2-remaster-cover

Suikoden 1 & 2 HD Remaster çeşitli özel saldırıları gösteren oynanış klipleri yayınlandı. Suikoden 1995 yılında orijinal PlayStation’da hayata başlayan bir dizi rol yapma oyunudur. Oyun, gevşek bir şekilde ünlü bir klasik Çin romanına dayanmaktadır ve en çok kaynak materyalden ilham alan 108 kahramana sahip olmasıyla bilinir.


2022’de geliştirici Konami, şu oyunların HD remaster’larını yapma niyetini duyurdu: intihar 1 ve 2 2023 çıkış tarihini hedefleyen modern konsollar için. Sağlanan bilgilere göre, remaster’lar oyunun modern zamanlara uyum sağlamasına yardımcı olmak için yeni özelliklere, bazı yaşam kalitesi ayarlamalarına ve yükseltilmiş grafiklere sahip olacak. Oyun, geliştirme döngüsüyle devam ederken, yeni bilgiler, çekimler ve ayrıntılar, gelecek sürümün durumu hakkında güncellemeler sağlamak için gün yüzüne çıkıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Konami’nin Suikoden HD Remasters’ı ESRB Tarafından Derecelendirildi

Resmi İngilizce Twitter hesabı Suikoden güncellenmiş grafiklerle çeşitli savaş içi özel saldırıları gösteren birden fazla tweet paylaştı. Oyun, oyun içi karakterler için sprite tabanlı görünümünü korurken, klipler, 2D ve 3D grafiklerin bir karışımı olan yeni görselleri ve efektleri iş başında gösteriyor. Gösterilen üç yeni oyun içi klip, “Blue Gate Rune”, “Family Attack” ve “Double Monster Attack” saldırılarını vurguladı. İlginç bir şekilde, klipler artık ürkütücü bir şekilde şuna benziyor: Suikoden manevi halef Eyyuden Chronicleözellikle Unite Attacks öne çıkarıldığında.

OKU  Call of Duty: Modern Warfare 2 Oyuncuları, Battle Pass İçeriğinin Kilidini Açmanın Uzun Sürmesinden Üzgün

intihar 2 dizinin en iyilerinden biri olarak kabul ediliyor ve tüm bu klipleri görmek nostalji faktörünü daha da artırıyor. Bazıları abartılı efektlerin karakter tabanlı grafikleri tamamlamadığını düşünse de, özellikle aşağıdaki gibi oyunlar göz önünde bulundurulduğunda, çok da yersiz görünmüyorlar. Ahtapot Gezgini Daha önce çok başarılı olmak için benzer bir yoldan gittiler. Ancak, bazı efektler (“Aile Saldırısı”ndakiler gibi) sürekli yanıp söner ve bu da ortalama bir oyuncunun biraz dikkatini dağıtabilir. Belki de, efektlerin yoğunluğunda ayarlamalara izin vermek için bazı erişilebilirlik seçenekleri sağlamak iyi bir fikir olabilir.

Oyuncular ortaya çıkacak yeni bilgiler için can atarken daha fazla oynanış klibi görebilmek harika. Hayranlar daha uzun süre beklemek zorunda kalabilirken, Suikoden 1 & 2 HD Remaster dışarı çıkın, oynanışı göstermek için görüntülerin çıkması ve yeni sunum, oyuncuların başlığa yatırım yapmalarına yardımcı olacaktır. Oyun, özellikle oyunun önceki yinelemelerinin hayranları için 2023’te dikkat edilmesi gereken bir şey olacak şekilde şekilleniyor.

Suikoden 1 & 2 HD Remaster PC, PS4, Switch ve Xbox One için 2023’te piyasaya sürülecek.

DAHA FAZLA: Lansman Sırasında Bombalanan Ama Kült Klasikleri Haline Gelen 13 RPG

OKU  Eski Sims stüdyo başkanı şimdi Life By You adlı rakip bir oyun yapıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.