Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 hayranları, yayınlanmadan önce Phantom Liberty genişlemesiyle ‘uygulamalı fırsatlar’ elde edecek

Idris Elba in Cyberpunk 2077

CD Projekt bugün Twitter’da yaklaşan Cyberpunk 2077 genişlemesi Phantom Liberty hakkında konuşmaya başlayacağını söyledi. (yeni sekmede açılır) Haziran’da – ve ardından kelimenin tam anlamıyla aynı tweet’te genişleme hakkında konuşarak bu taahhüdü hemen bozdu.

“ICYMI, bu Haziran’da Cyberpunk 2077: Phantom Liberty hakkında konuşmaya başlayacağız!” stüdyo tweet attı. “@summergamefest: Oyun Günleri’nde, basın ve içerik yaratıcıları için uygulamalı oturumlarımız olacak. Ayrıca daha sonraki bir tarihte topluluğumuz için pek çok uygulamalı fırsat planlıyoruz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!”

2012 duyurusundan sonra birçok kez ertelenen (bir noktada ölüm tehditlerine yol açan) Cyberpunk 2077’nin sorunlu lansmanının ardından (yeni sekmede açılır) geliştiricilere karşı) 2020’nin sonunda kaba bir şekilde kapıdan atılmadan önce, CD Projekt 2021’de çok daha muhafazakar bir yaklaşım izleyeceğini söyledi. (yeni sekmede açılır) gelecekteki sürümlerle pazarlama çabalarına.

O zamandan beri stüdyo kartlarını sonuna kadar oynadı: Çalışmalarında Witcher 4 de dahil olmak üzere üç yeni Witcher projesi olduğunu biliyoruz. (yeni sekmede açılır)orijinalin yeniden yapımı (yeni sekmede açılır)ve mücadele ediyor gibi görünen bir yan ürün (yeni sekmede açılır)şu anda kod adı Hadar olan tamamen yeni bir şeyle birlikte (yeni sekmede açılır).

Ancak yutturmaca makinesi hala soğuk ve hiçbiri hakkında hiçbir ayrıntıya sahip değiliz; bilgi kıtlığı o kadar büyük ki, CD Projekt CEO’su Adam Kiciński’nin yüksek sesle “Witcher 4” kelimesini söylediğinde bunu heyecan verici bulduk. (yeni sekmede açılır) yakın tarihli bir yatırımcı araması sırasında.

Daha fazla gör

“Topluluğumuz için uygulamalı fırsatlar” biraz belirsiz, bu nedenle CD Projekt açıklığa kavuşturuldu (yeni sekmede açılır), çok az, “topluluğumuz da oyunu yayınlanmadan önce oynama şansına sahip olacak” anlamına geliyor. Bu da çok açık değil – açık betadan mı bahsediyoruz yoksa PAX’ta oturumlar mı oynuyoruz veya yayıncılara yayın öncesi sürümler mi veriyoruz? – ancak stüdyo bunu şimdilik canına yakın oynuyor: Bir temsilci olan PC Gamer, yalnızca “basına, içerik oluşturuculara ve topluluğa benzer bir uygulamalı deneyim sunmayı planlıyoruz” dedi.

OKU  İkonik Garry's Mod aletli tüfeğinin yaratıcısı Modder Dav0r hayatını kaybetti


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.