Oyun Haberleri

Cüce Kalesi güncellemesi her şey için bebekler ekler ve kadehleri ​​alamadıkları için susuzluktan ölen cüceleri durdurur

Baby, child, and adult versions of monsters from Dwarf Fortress.

Ünlü cüce-em-up hanedanları simülasyonu Dwarf Fortress, Steam’de piyasaya sürüldüğünden beri ikinci bir rüzgarın tadını çıkarıyor ve yaratıcıları nihayet bol miktarda ödül alıyor. zengin bir şekilde hak edilmiş dağ altını (yeni sekmede açılır) ve ‘yeni’ sürüm için düzenli bir güncelleme döngüsüne inmek. Cüce Kalesi, Cüce Kalesi olduğundan oldukça iyi yama notları alıyor. Ve bugünün teması bebekler.

bebek güncellemesi (yeni sekmede açılır) “birçok yaratık ve dış mekan bitkisi için çocuklar ve bebekler için sprite’lar getiriyor. Buna ejderha kuluçkaları da dahildir!” Bu yüzden, kendi ejderhanı ele geçirip sonra büyütmenin artık gerçek bir topçu kalesinin işareti olacağını tahmin ediyorum. Bitkilerin de kendi yavrularını doğurması inkar edilemeyecek kadar düzenli ve bu oyunun tasarlanma biçimine tamamen uygun, ekinler tamamen büyüyüp yenilebilir hale gelmeden önce filizleniyor.

Ayrıca, daha OKB Kale komutanlarını memnun edecek bazı “kovalar ve çöp yığınları için önemli düzeltmeler” (görünüşe göre bazı çöp yığınları malzemeleri yanlış bir şekilde bozuyordu), “pürüzsüz buz duvarı” eklenmesi de dahil olmak üzere bir dizi grafik değişiklik var.[s]”, çeşitli arka uç ayarlamaları ve ardından iyi şeyler:

“Cüceleri, kadehleri ​​içmeye çalışmaktan, başarısız olmaktan ve susuzluktan ölmekten alıkoydu.”

O cüceler ölmenin yollarını bulmaktan asla vazgeçmezler. Kitfox, bundan önceki en son güncelleme ile oyunla ilgili planlar konusunda oldukça açık. Arena modu olmak (yeni sekmede açılır) ki, evet, muhtemelen bebekleri test etmek için kullanabilirsiniz, oysa yaklaşan büyük proje oyunun büyük bir yeniden çalışmasıdır. dolambaçlı Macera modu (yeni sekmede açılır): “Dünyayı serbest dolaşım için daha ilginç hale getireceğiz,” dedi Tarn Adams, NPC’lerin “John le Carré casusluk teknikleri kullanarak cücelerinizden birini eserler çalmak için çevireceği” bir dünya vaat ediyor. Bu oyun hakkında ne söylerseniz söyleyin: Asla ama asla sıkıcı değil.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  AB, kripto için dünyanın ilk düzenleyici çerçevesini onayladı