Moda

Meghan Markle, Los Angeles’ta siyah ve monokrom içinde bahar gibi hissetti

Meghan Markle, Los Angeles'ta siyah ve monokrom içinde bahar gibi hissetti

Meghan Markle bahar için çiçek takarken yakalanmayacaktı. Bunun yerine, Sussex Düşesi, beyaz dokunuşlarla şık siyah bir takımda sıcak aylarda çınlıyor.

8 Mart’ta Markle, bildirildiğine göre Batı Hollywood’da kendisi ve kocası Prens Harry’nin sahibi olduğu Archewell Vakfı’ndan 10 kadınla vegan Meksika restoranı Gracias Madre’de öğle yemeği yerken fotoğraflandı. Gezi için, bir çift beyaz daire ve siyah-beyaz desenli bir el çantasıyla eşleştirdiği siyah nervürlü bir gömlek, şort ve hafif bir ceket giymişti. Görünümünü siyah güneş gözlüğü ile tamamladı ve saçlarını balerin topuzuna geri süpürdü. Resmi burada görebilirsiniz.

Öğle yemeğinden sonra, İnsanlar Prens Harry’nin gruplara teslim edilmek üzere bir düzine Sprinkles vegan kek sipariş ettiği bildirildi. “Kocamdan. Herkesi sordu” dedi Düşes masalarına.

Bir izleyici, “Çok mutlu görünüyordu ve çok gülüyordu” dedi. İnsanlar. “Hala o olduğuna inanamıyorum. Gerçek hayatta daha da güzel.”

Belki de Markle’ın morali ona ve Harry’nin son kraliyet zaferine bağlanabilir. Aylarca süren belirsizliğin ardından, Sussex çocuklarına nihayet kraliyet unvanları, Sussex Prensi Archie ve Sussex Prensesi Lilibet verildi. Değişiklik sadece Buckingham Sarayı’nın web sitesinde güncellenmekle kalmadı, aynı zamanda çiftin bir sözcüsü, yakın zamanda vaftiz edildiğini onaylarken yaşındaki Lilibet’ten yeni unvanıyla bahsetti.

Kral III.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Armani Privé'nin şatafatlı Paris Couture Week defilesinde zamansız zarafet hakim oluyor
İlgili yazılar
Moda

Meghan Markle kırmızı halıda altın sarısı straplez elbisesiyle yürüdü.

Moda

Meghan Markle önemli bir nedenden dolayı grafik bir tişört giydi

Moda

Kate Middleton, sürpriz bir yerel ziyaret için mükemmel bir yazlık blazer ve beyaz tişört giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir