Moda

Danimarka Veliaht Prensesi Mary’nin sansasyonel stili: Modaya uygun kraliyet 51. yaş gününü kutluyor

Danimarka Veliaht Prensesi Mary'nin sansasyonel stili: Modaya uygun kraliyet 51. yaş gününü kutluyor

Danimarka Veliaht Prensesi Mary

Patrick van Katwijk/Getty Images

2000 yılında Danimarka Veliaht Prensi Frederik ile şans eseri karşılaşması, o zamanlar şimdi Danimarka Veliaht Prensesi olan Mary Donaldson’ı 21. yüzyılın en büyülü peri masalı aşklarından birine fırlattı. Dört yıl sonra, genç kraliçe, Danimarkalı tasarımcı Uffe Frank imzalı muhteşem bir fildişi elbiseyle evlendi ve kendisini sertifikalı bir egemen stil yıldızı olarak pekiştirdi.

Yıllar geçtikçe, ailesi yakın zamanda bir kraliyet dramasıyla manşetlere çıkan Prenses Mary, tatlılar Ocak sayısı sofistike gündüz görünümü ve göz alıcı gece kıyafeti ile hevesli moda tutkunlarının peşinden koşan bir kült oluşturdu. Kopenhag İnsan Hakları Forumu’nda pastel pembe bir bluz ve Phlip Lim çan altlarıyla ya da stil söz konusu olduğunda, her yıl düzenlenen Yılbaşı Balosu’nda Jesper Hovring çiçek desenli ve kraliyet mücevherleriyle göz kamaştıran; Maria asla çelişkili değildir.

okumaya devam et

Bir kraliyet anlaşmazlığı… ve uzlaşma? Danimarka kraliyet ailesini sallayan ünlü dramaya kendinizi kaptırın tatlılar Şubat sayısı

Danimarka’da çürümüş bir şey mi var? Kraliçe II. Margrethe, dört torununun unvanlarını geri aldı ve ülke, sevgili hükümdarına sırt çevirdi. Şimdi kraliyet ailesinin web sitesi, 1 Ocak’ta yürürlüğe giren değişikliği yansıtacak şekilde güncellendi ve Kraliçe “acısından” bahsetti. Mette Dahlgaard, Şubat 2023 sayısında saray kapılarının ardında yaşananları gözler önüne seriyor.

ürün resmi

Galler Prensesi topluluklarına benzerliği nedeniyle, birçok kişi iki kraliyetin gardıroplarını karşılaştırdı. Her ikisi de kendi krallıklarındaki yerel tasarımcıları kutlarken ultra şık terzilik, zarif önlükler ve lezzetli elbiselerle prenses mükemmelliğini nasıl çekeceklerini biliyorlar. Hatta bazıları onun Kopenhag’ın Kate’i olduğunu söylerdi.

Geleceğin Danimarka Kraliçesi 51 yaşına girerken, Danimarka Prensi Mary’nin en büyük stil hitlerine bir göz atalım.

Kalabalığın bir parçası olun: dergi evinize gelsinOk

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Düzelt, iyi görün: Paris Moda Haftası muhteşem bir terzilik şarkısı söylüyor