Oyun Haberleri

Silah Uzmanı Goldeneye 007’deki Silahları Analiz Ediyor

Image from Goldeneye 007 showing James Bond about to fire down a corridor filled with enemies.

AltınGöz 007Orijinal olarak 1997’de Nintendo 64’te çıkan , unutulmaz silahlardan oluşan bir listeye sahip ve bir uzman, oyunun en dikkate değer silahlarından bazılarını gerçek ateşli silahlarla karşılaştırdı. FPS türünde bu kadar etkili ve yenilikçi bir giriş olan Rare’nin aynı adlı 1995 James Bond filmine uyarlaması, birinci şahıs nişancı oyunlarının PC ile sınırlı kalmaması gerektiğini gösterdi. Oyun, FPS oyunlarının konsol pazarında da yer almasının mümkün olduğunun kanıtıydı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İle AltınGöz 007 şimdi Xbox Game Pass ve Switch Online’da çıktı, bu klasik retro oyuna olan ilgi yeniden arttı. Bu aynı zamanda oyun ilk çıktığında ortalıkta olmayanların tüm yaygaranın neyle ilgili olduğunu görebileceği anlamına da geliyor. Son yirmi beş yılda önemli ölçüde eskimiş olabilir, ancak endüstrinin 3D’ye doğru ilerlediği bir dönemde oyun oynamaya önemli bir katkı olarak kendini sağlamlaştırdı. Hala öne çıkmasının birçok nedeni var ve bunların bir kısmı ikonik toplarına bağlı.

İLGİLİ: GoldenEye 007 Oyuncuları Xbox Game Pass Versiyonunun Neden İptal Edilmediğini Soruyor Remaster

GameSpot YouTube kanalına yüklenen bir videoda, İngiltere’nin Leeds kentindeki Royal Armories’de Ateşli Silahlar ve Topçuların Koruyucusu olan silah uzmanı Jonathan Ferguson, ABD’deki silahları analiz ediyor. AltınGöz 007. Özellikle, geliştiricinin bazı gerçek dünya ateşli silahlarının estetiğini ne kadar iyi simüle edebildiğini görmekle ilgilendiler. Ferguson, Rare’in özellikle lisanslama konusunda cüretkar davrandığını kabul etse de, bazı doğruluklardan oldukça etkilendiler. Örneğin, adını oyunun geliştiricilerinden birinin adıyla anılan Klobb, farklı bir şekle sahip gövdeyi içeren gerçek dünyadaki VZ Scorpion’a çok benziyor.

OKU  NYT Connections'ın ipucu ve cevapları bugün: 17 Eylül (#98)

Ferguson, oyun dünyasının en güçlü tabancalarından biri olan Golden Gun’dan bile bahsediyor. Oyunu oynayan veya yeniden yayınlandıktan sonra oyuna geri dönen herkes, bu silahın tek atışta öldürme özelliğiyle düşmanlara karşı ne kadar ölümcül olduğunu hatırlayacaktır.

Oyun endüstrisi yıllar geçtikçe gelişirken, AltınGöz 007 hala birçok hayran için geçerli. Güzel görünmeyebilir, ancak uyarlandığı filmin dijital bir hikayesini, görevleri ve seviye tasarımını yeniden anlatabilme yeteneği ve ünlü çok oyunculu özelliğinden bahsetmeye bile gerek yok, onu bugün, özellikle eskiler arasında bir konuşma konusu yapan şey. oyuncular

AltınGöz 007 ilk olarak 1997’de Nintendo 64 için piyasaya sürüldü ve şimdi Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut.

DAHA: GoldenEye 007 Vs. Perfect Dark: Hangi Oyun Daha İyi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.