Oyun Haberleri

Fortnite Leakers Artık Tüm Battle Pass’a Erişebilir

chapter 4 season 1 battle pass

4. Bölüm 2. Sezon’un Savaş Bileti, resmi bir sıfatla hala bir sır olarak kalıyor, ancak Fortnite sızıntı yapanların zaten her şeye erişimi var. Bölüm 4 Sezon 1’in lansmanından bu yana birkaç ay geçti ve şimdi onu sona erdirme ve yerini bir sonraki sezona bırakma zamanı. Son birkaç gün içinde, birçok oyuncu Battle Pass’ın son seviyelerini zorluyor ve Solid Skull sırt süsü için son stilleri elde ediyor; tüm bunlar arıza süresi başlamadan önce yapılmalıdır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Yeni için başlangıç ​​zamanı ve tarihi konusunda bazı karışıklıklar olsa da Fortnite Sezonun birkaç günlüğüne, Epic Games sonunda Bölüm 4 Sezon 2’nin kapalı kalma süresinin 10 Mart Cuma günü TSİ 02.00 civarında başlayacağını onayladı. Şimdi bu açıklığa kavuştu, önümüzdeki sezonla ilgili geriye kalan tek gizem, haritanın ne kadar değişeceği ve Battle Pass’a hangi görünümlerin dahil edileceği.

İLGİLİ: Fortnite Leak, 4. Bölüm 2. Sezon Başlangıç ​​Paketini Açıkladı

Birçok sızıntı, yeni hakkında önemli bilgileri zaten ifşa etti. Fortnite Savaş Bileti görünümleri. Hayranlar, bazı prototiplere bakma şansı bile yakaladılar ve çok yakında daha fazlasının çıkacağı kesin. Kötü şöhretli topluluk sızıntıları ShiinaBR ve HYPEX, Battle Pass’ın tamamına bir göz atmayı başardılar, ancak sayfaları yalnızca Epic Games daha fazla görünüm ortaya çıkardığında paylaşacaklarını duyurdular.

OKU  Indiana Jones'un açıklamasındaki Quake 6 tanıtımını yakaladınız mı?

Bu veri madencileri, aslında oyuna girmeden önce her zaman kozmetik öğelerin ve görevlerin görüntülerini paylaştıklarından, şimdi neden erteledikleri bilinmiyor. Bu, oyuncular için sürprizi devam ettirmek isteyen oyun şirketi için bir saygı meselesi olabilir veya Epic Games’i alt üst ederek herhangi bir yasal sonuçtan korkabilirler. Hem Shiina hem de HYPEX, Fortnite Bir Yaratıcıyı Destekleme programı, bu nedenle kesinlikle Epic’in iyi tarafında kalmak isteyeceklerdir.

Arıza süresinin başlamasından bir süre sonra, genellikle sızıntı yapanların en çok çalıştıkları ve oyun dosyalarında buldukları her şeyi ifşa etmeye başladıkları zamandır. Epic Games’in yeni oyun için birkaç ekstra teaser yayınlaması muhtemeldir. Fortnite sezon ve sızıntı yapanların Cuma günü yayınlanmadan önce Battle Pass sayfalarında daha fazla gizlice göz atmalarına izin verin. Bu, kararsız durumdaki oyuncuların Battle Pass’ı almak isteyip istemediklerine karar vermelerine yardımcı olmak için her zaman harika bir yoldur.

Fortnite Mobil, PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Fortnite’ın Kilitli Kozmetikleri En Hayal Kırıklığına Uğratan Özelliği

OKU  Baldur's Gate 3'ün ana anlatı tasarımcısı, birçok gizli sonuç hakkında 'Yıllarca her taş çevrilmeyecek' diyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.