Oyun Haberleri

Dark and Darker alfada oynamak için fazladan üç gününüz var

Dark and Darker alfada oynamak için fazladan üç gününüz var

Duymadıysanız geçen hafta Steam’de en çok oynanan oyunlardan biri aslında bir demoydu. Bugün, PvP zindan tarama çıkarma oyunu Dark and Darker için en son alfanın sonu olabilirdi, ancak geliştiriciler oyun testini üç gün daha uzattı.

Ironmace, “Takas gönderisi, eşleştirme ve hatalı bir şekilde yasaklanan oyuncular için kaybedilen oyun süresi nedeniyle, oyun testini 16 Şubat’a kadar uzatmaya karar verdik” dedi. bir haber gönderisinde. “Ayrıca zamanı oyuncuları rahatsız eden sorunları çözmek ve oyunu sürekli iyileştirmek için kullanmayı planlıyoruz.” Şimdiye kadar Ironmace, geçen hafta alfa başladığından bu yana çok sayıda hata düzeltmesi ve sihirbaz kullanım sınırlarının azaltılması da dahil olmak üzere toplam beş düzeltme yayınladı.

Sonunda piyasaya sürüldüğünde oldukça popüler bir battle royale bitişiğindeki oyun olabilecek en son teknolojide olmaya hevesliyseniz, bir şans vermeye değer. Royale ve çıkarma oyunlarının PvP taktiksel heyecanından uzun süredir zevk alıyorum, ancak FPS becerilerimle mücadele ediyorum ve demodan oldukça memnun olarak ayrıldım. Karanlık ve Karanlık kanıtlıyor çıkarma atıcılarının aslında atıcı olması gerekmez.

Hafta sonu arkadaşlarımla birlikte Unutulmuş Kale’ye dalmak için birkaç saat daha harcadım ve kazansam da kaybetsem de kesinlikle tanıdık bir PvP neşesi yaşıyorum. Yakınlık sohbeti bazen diğer takımlarla anlaşmalar yapmak veya ateş topları fırlatırken sadece külotunu giyen aşırı kendini beğenmiş bir sihirbaza gerçekten sert bir şekilde saldırmak anlamına gelebilir. Tipini biliyorsun. Exfil portallarının her seferinde yalnızca bir takım arkadaşını zindandan çıkarmasına hâlâ itirazım var, ancak olağandışı kısıtlama, ekibim son üyemizin tırnak ısırtan çıkışını izlerken gerçekten koltuğumda bazı anlar yarattı.

Demoyu indirebilirsiniz Steam üzerinde ve Perşembe gününe kadar zindan salonlarında kendi yolunuzu çizmeye başlayın.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Pokemon Fanı, Breloom ve Shroomish'in Etkileyici Resmini Oluşturuyor