Oyun Haberleri

Destiny 2 Oyuncusu Sırada Hangi Baskının Tekrar Edilmesi Gerektiğine Dair Fikri Var

A Destiny 2 player suggests the next raid Bungie reprises should be from Destiny 2's past and tie into one of Lightfall's lead villains.

Halihazırda oyuncuların kendilerine meydan okuyabilecekleri çok sayıda baskın var. Kader 2yeni gelen ile birlikte ışık düşmesi, ancak bir oyuncu, genişlemenin yayınlanmasının ardından gelecek olan bir sonraki baskının, ana düşmanlarından birine bağlanması gerektiğini düşünüyor. Son iki yıl, Bungie’nin ilkinden daha popüler olan iki baskınını getirdiğini gördü. Kader, Vault of Glass ve King’s Fall, mevcut sanal alana sığdırmak için bazı değişikliklerle de olsa devam oyununa dahil edildi. Bazı oyuncuların bir sonraki baskının da ilk oyundan olabileceğine inanmasına neden olabilir, ancak burada söz konusu oyuncu Bungie’nin bir sonraki baskının tekrarlanması için Leviathan’a geri dönmesi gerektiğini öne sürüyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

ışık düşmesi için bir sonraki büyük genişlemedir. Kader 2 ve Neptün’de bulunan Neomuna şehrine muhafızlar göndererek, uzun süredir saklı olan şehri işgal eden Tanık güçleriyle savaşacak. The Witness’ın en yeni öğrencisi haline gelen İmparator Calus, Gölge Lejyonu’nun sadık güçleriyle işgale liderlik ederken, Neomuna’nın savunmasına yüzyıllardır Neomuna’nın koruyucusu olarak hizmet etmiş gelişmiş insanlar olan Cloudstriders tarafından gardiyanlar katılır. Muhafızlar ayrıca Shadow Legion’a ve insanlığa yönelik diğer tehditlere karşı savaşmak için yeni bir Darkness alt sınıfı olan Strand’ın gücünü kullanabilecekler.

İLGİLİ: Destiny 2 Piramit Tasarımcısı Önemli Karanlığı Açıkladı

Yeni baskın geliyor ışık düşmesi Bungie’nin resmi web sitesinde çoktan dalga geçildi ve gardiyanların “eve yakın” büyüyen bir tehlikeyle yüzleşmesi gerekeceğini ima etti. Önümüzdeki takvim yılında eklenecek iki baskından ilki olacak, ikincisi şu anda yenilenmiş bir baskın olacak. Kader İçerik Kasası yenilenmeyi bekliyor. Reddit kullanıcısı Jackattack0571, İmparator Calus’un ana düşman olarak hizmet edeceğini öne sürüyor. ışık düşmesikampanyasının başlangıcından bu yana eski Kabal İmparatorunun evrendeki rolünü vurgulamak için bir sonraki tekrarlanan baskın The Leviathan’dan alınmalıdır. Kader 2.

Hafif yağış baskınından sonraki baskının ne olacağına dair düşüncelerim. DestinyTheGame’den

OKU  Corsair'in iCUE LINK'i kablo yönetimini katlanılabilir hale getiriyor

Bungie, Jackattack0571’in önerisini kabul ederse, stüdyo muhtemelen ya orijinal Leviathan raidini ya da Season of Opulence’den Crown of Sorrow raidini tercih ederdi. Özellikle Leviathan, aynı dönemde piyasaya sürüldüğü için bazı önemli değişikliklerden geçmesi gerekecekti. Kader 2çift ​​birincil silah sistemi olduğu ve silahın değiştiği ilk yıl terkedilmiş baskının ne kadar kolaylaştığının altını çizdi. Eater of Worlds ve Spire of Stars’a gelince, her ikisinin de daha kısa baskın inleri olması nedeniyle bunların kenarda kaldığını görmek şaşırtıcı olmaz, ancak yeniden çalışma onları zindanlara dönüştürebilir.

Bungie’nin nihayetinde hangi baskını tekrarlamaya karar verdiğini görmemiz biraz zaman alacak, çünkü yeni baskının bir parçası olarak yayınlanacak. ışık düşmesi ve Sezon 20, bir sonraki zindan ise Sezon 21’de çıkacak. Kader Bir sonraki tekrarlanan baskın için topluluk, ilk baskında yayınlanan dördüncü ve son baskın olan Makinenin Gazabı oldu. Kaderyaşam döngüsü. Bungie’nin ne olursa olsun seçebileceği çok şey var ve oyuncuların tek yapabileceği, hangisinin geri getirileceğini ve söz konusu baskının durumunu beklemek ve görmek.

Kader 2 şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: Destiny 2’nin Strand Titan Alt Sınıfı, Stasis Behemoth’tan Melee Supers’in Yeterli Olmadığını Öğrenmiş Olmalıdır

OKU  Co-op fantezi taverna simi Innchanted bu ay çıkıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.