Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #736: 25 Haziran Pazar

Today

Bugünün Wordle’ını rekor sürede kazanın; doğrudan cevaba tıklayın veya kaydırın ve galibiyet serinize eklenen +1’in keyfini çıkarın. Veya zaman ayırmayı tercih ederseniz, ipuçlarımızı ve kılavuzlarımızı okuyarak biraz zaman geçirin veya aşağıda bekleyen 25 Haziran (736) bulmacası için yazılmış faydalı ipucuna bir göz atın.

Bugünün oyunu, neredeyse cevaplardan oluşan bir karmakarışıklığı alıp onları başka bir Wordle galibiyetine dönüştüren ani bir ilham kıvılcımıyla tanımlandı. Bunun gibi oyunları seviyorum: hız veya tahminler söz konusu olduğunda en etkileyici olmayabilirler, ancak bugünün Wordle yanıtının yavaş yavaş şekillendiğini görmek belli bir memnuniyet veriyor.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

25 Haziran Pazar için bir Wordle ipucu

Wordle’ın bugün bulmanızı istediği terim, kovboyların baldır ipi çekme ve bronco binme gibi becerilerini sergiledikleri ABD merkezli bir yarışmanın adıdır. Daha genel olarak, bunun sizin ilk _____ olmadığını söylerseniz, tartışılan alanda biraz deneyiminiz olduğunu kastedersiniz. Bugün iki ünlü var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’u alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle kazanma serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Eşsiz ünlüler ve ünsüzlerin dengeli bir karışımına sahip bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Zaten elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  Deathloop Sequel veya DLC Görünüşte Geliştirme Aşamasında

Neyse ki, gece yarısına kadar tamamlanmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#736 Wordle cevabı nedir?

Bir galibiyet, sadece senin için. 25 Haziran (736) Sözünün Cevabı RODEO.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı harika fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 24 Haziran: BÜYÜK
 • 23 Haziran: göz dikmek
 • 22 Haziran: TATMAK
 • Haziran 21: VİNÇ
 • 20 Haziran: DON
 • 19 Haziran: KAZOO
 • 18 Haziran: UTANÇ
 • 17 Haziran: ÇİFTLİK
 • 16 Haziran: KAYIŞ
 • 15 Haziran: BELKİ

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın güçlü bir kelime ile başla ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Düşmanlarınızı öylesine sert bir şekilde yere sermeye adanmış bir Remnant 2 yapısı var ki, asitte boğulup kan kaybından ölsünler

Bir sonraki tahmininizin, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak ve aynı zamanda bugünün cevabında yer almayan bir gerçek için şu anda bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak ilkini tamamlamasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.