Oyun Haberleri

Diablo 4, karakterinizin son mücadelesi olması amaçlanan bir ‘doruk patron’a sahip olacak

Lilith

Diablo 4’ün son oyunu, kılık değiştirmiş bir grup MMO günlük gazetesini içeriyor gibi görünüyor. (yeni sekmede açılır), ancak endişelenmeyin: Blizzard, aksiyon RPG’sinin en son enkarnasyonunun tüm gerçek hayatınızı yutmak için tasarlanmadığını söyledi. Sonuçta, World of Warcraft bunun için var.

GamesRadar’daki meslektaşlarımız tarafından alıntılanan bir grup röportajında (yeni sekmede açılır)yardımcı oyun direktörü Joe Piepiora, Diablo 4’ün “sonsuza kadar oynanmak üzere tasarlanmadığını” ve 100. seviyeye ulaştığınızda yüzleşmeniz gereken daha zor zorluklar olsa da, “bu, ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek için kendinizi zorlayacağınız bir içeriktir” dedi. zaman 100. seviyenin ötesine geçtikçe sonsuz bir ödül eziyetine ulaşmaya çalışmak yerine yapınızı alabilirsiniz.”

Sonunda, kapak taşı zindanının kilidini açma kampanyasını bitirdikten sonra, bir sonraki dünya seviyesi zorluk ayarının kilidini açmak için son zindanı bitirin ve ardından bir sonraki ve ardından bir sonrakinin yanı sıra ince ayarlı sürümlerini tekrarlamak için glifler harcayın. “kabus zindanları” adı verilen zindanlarda, lanetli bir ağaç tarafından dağıtılan etkinliklerde ödüller toplayarak ve cehennem zulalarında harcanacak parçaları toplamak için cehennem bölgelerinde savaşarak (her zaman kırıklar vardır), finalle, finalle yüzleşmeye hazır olacaksınız patron.

Piepiora, “100. seviyede, oyuncuların etkileşim kurmasını istediğimiz, olağanüstü, olağanüstü zorlayıcı olacak şekilde dengelenmiş, doruk noktası bir patron karşılaşmamız var” dedi. “100. seviyeye ulaşan oyuncular, bu patron karşılaşmasında son derece zor zamanlar geçirecekler.” Bu, oyunculara nihai bir hedef vermenin bir yolu, diye devam etti. “İşte mesele bu, ‘Birlikte son derece güçlü bir karakter yapısı elde etmeyi başardım. Bu benim son noktam, 100. seviyeye ulaştıktan sonraki bir süre içinde kendim için sahip olduğum hedef bu’ demek. Biliyorsunuz, oyuncuların peşinden koşmasını istediğimiz istek uyandıran parça bu. Kozmetik şeyler var, o karşılaşmadan alabileceğiniz başka ödüller de var, ama bu noktada mesele daha fazla teçhizat almak değil. Mesela, teçhizatı almanın amacı bu, o belirli patronla savaş.”

Ancak Piepiora, bu zirve patronun kim olacağını söylemeyi ihmal etti. Belki de Diablo 4’ün son patron dövüşü aynı anda dört Diablo’ya karşıdır? Ya da belki Blizzard, Wolfenstein 3D’nin kitabından bir yaprak koparacak ve oyuncular, sadece bir mechsuit içinde Lilith ile tekrar savaşmak zorunda kalacak. Kim söyleyebilir.

Video oyunlarının sonsuz Sisifos koşu bandı olmasını tercih edenlerin elbette endişelenecek bir şeyleri yok. Diablo 4, sezonluk güncellemeler ve savaş geçişleriyle tamamlanan bir canlı hizmet oyunu olacağından, Diablo 3’te yaptığınız gibi her sezon yeni bir karakter başlatabilecek ve 100. seviyeye ve ötesine yeniden zorlu adımlarla ilerleyebileceksiniz. Kulağa eğlenceli gibi gelmiyor mu?

OKU  Skyrim Oyuncusu Sigurd'un Gizemli Koşullar Altında Öldüğünü Keşfediyor

Diablo 4’ü, 6 Haziran’daki son sürümünden önce, 12 Mayıs’tan 14 Mayıs’a kadar sürecek bir sunucu çarpması olan bir sonraki oyun testinde kendiniz deneyebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.