Oyun Haberleri

16 yaşındaki LOTRO, yıldönümü için sizi Cadı Kral’ın evini yağmalamaya davet ediyor

Gwathrenost

Yüzüklerin Efendisi çevrimiçi bu yıl 16. yıl dönümünü kutluyor, geçen hafta 35.1 güncellemesini (vay canına) yayınlıyor ve oyuncular için bir dizi yükseltme ve hediyenin yanı sıra harika yeni bir baskın ekliyor. Oyuncular uzun zaman önce Witch-king’in Angmar’daki kalesini yağmalayıp orada yaşayan hayaletleri görevden alırken, Orta Dünya’daki diğer tüm kötülükler gibi muhtemelen gidip oradaki her şeyi bir volkanın içine atmış olmaları gerektiği ortaya çıktı.

“Gwathrenost, Witch-king’s Citadel, yeniden tasarlanmış bir Carn Dûm’de geçen Seviye 140 Oyuncular için yeni bir Baskın! Bu baskın yakın gelecekte Seviye 1 ve 2’de mevcut olacak. Bir zamanlar Angmar’ın Cadı Kralı’nın koltuğu , Gwathrenost’un korkunç kalesi, Carn Dûm şehrinin üzerine uzun bir gölge düşürüyor. Angmar Vekilharcı tahttan indirildikten sonra neredeyse tamamı terk edilmiş olan Demir Taç’ın kalıntıları, Cadı’nın kayıp bir eserine hakim olmak için gölgelerin arasından süzüldü. -kral ol ve diyarın hakimiyetini geri al,” diyor duyuru (yeni sekmede açılır).

Her zamanki gibi Tolkien’e saygılar, çünkü o uydurma kelimelerin hiçbirine gözlerimi devirmedim. Her biri cehennem kadar havalıydı. Gwathrenost.

4otro’nun 16. yıl dönümü güncellemesi ayrıca insan olarak oynayan insanlar için yeni özelleştirme seçenekleri ekleyerek, karakterleriniz için görünüm bölümünde yapabileceklerinizi genişletmenize büyük ölçüde olanak tanır. Artık cinsiyetler arasında daha fazla paylaşılan seçenek var ve bazı dokular görünümlerini iyileştirmek için yükseltmeler aldı. Ayrıca daha geniş bir vücut oranları yelpazesi mevcuttur.

Geliştiriciler, “Mümkün olduğu kadar çok oyuncunun oyunda temsil edildiğini hissetmesini sağlamak istiyoruz ve yüzünüz, saçınız ve vücudunuz için yeni karakter oluşturma seçenekleri sunuyoruz” diyor, ancak daha geniş bir yelpaze için yapacak daha çok işleri olduğunu da belirtiyor. çeşitli seçenekler ve gelecekte daha fazlasını takip edecekler.

Yüzüklerin Efendisi Çevrimiçi bu noktada kesinlikle daha eski bir MMO’dur, ancak yine de çok güçlüdür. Standing Stone Games geliştiricileri, bu yıl gelecek olan zengin bir güncelleme ve eklemeler listesi hazırladı. Sınıflar, zanaatkarlık ve canavar olarak oynama konusundaki güncellemelerin yanı sıra, festivaller ve hazine avı gibi oyun içi etkinlikler de düzenliyorlar. Bu yılın ilerleyen zamanlarında yeni maceralar, daha yüksek bir seviye sınırı, yeni bir sınıf, yeni mahzenler ve yeni bir baskın ile birlikte piyasaya sürülecek – hepsi de oyunun zaten bol olan hikayesine yönelik genişletmelerin yanı sıra.

Daha fazla gör

Lord of the Rings Online Update 35.1 için tam sürüm notlarını web sitesinde okuyabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

OKU  Stardew Valley'in geliştiricisi 'iridyum tırpanı' tweetledi ve herkes kaybediyor


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.