Oyun Haberleri

Elden Ring veri madencisi, yeniden adlandırılan bir Limgrave’de alternatif erken oyun karakterlerini ortaya çıkarır

Elden Ring character resembling Nepheli speaking to Motley Knight Guilbert in Limgrave

Elden Ring çıkalı bir yıldan biraz fazla oldu ama çoğu şimdiden beynime kazınmış durumda. Oblivion’da kanalizasyondan ilk kez ayrılıp Cyrodil’i selamlamak gibi, Limgrave’e ilk bakış ikonik bir oyun anı, ancak geliştirmenin bir noktasında Limgrave değil, görünüşe göre “Tenebrae” idi.

Dataminer Sekiro Dubi’nin en son videosu, Nepheli ve Blaidd gibi tanıdık karakterlerin yeni gelenlerle veya oyunun diğer bölümlerinden alınan karakterlerle değiştirildiği Elden Ring’in geliştirilmesinden kalan dosyalarla ima edilen Limgrave’in devam eden bir vizyonuna odaklanıyor. Bu videonun ana odak noktası, bitmiş oyundan Kanlı Parmak Avcısı Yurah ve Cadı Avcısı Jerren’in melezi olan Guilbert.

Sekiro Dubi’nin Elden Ring’in dosyalarına yönelik araştırması, Guilbert’in 2021’in sonundaki Elden Ring’in Ağ Testinden önce kesilen görev serisinin iskelet kalıntılarını gösteriyor. Guilbert, Cadı Avcısı Jerren’in silahını ve Eccentric zırh setini paylaşıyor, ancak ses hatları kaydedildi Yurah’ın aktörü tarafından yazılmıştı ve senaryosu onu bitmiş oyundan Yurah’ın bulunduğu yerde takıyordu.

Guilbert, “İntikam Tanrısı”nın bir hizmetkarı olacaktı ve bu yapımda Blaidd ile Darriwil’le dövüştüğünüz yerde bulunacak olan son oyunda bir patron olan Crucible Knight Ordovis ile savaşmak için sizinle birlikte çalışacaktı. yayın sürümü. Guilbert o zaman bir oyunsonu patronu olan Vyke ile birlikte Godrick’e karşı mücadele için bir çağrı olacaktı. adam Elden Ring’in kutu resminde — son oyunda, Vyke bir orta oyun istilacısı, oyun sonu patronu ve bunun dışında bazı öğe açıklamalarına musallat olan hayaletimsi bir varlık, ancak geliştirmenin bir noktasında tam donanımlı bir NPC’ye sahip gibi görünüyor görev dizisi. Guilbert ayrıca, hayatta kalan akrabaları için intikam peşinde koşan Gezici Tüccarlar üçlüsünün üyelerini öldürseydin, sana bir istilacı olarak saldırırdı.

Guilbert’i takip eden Sekiro Dubi, orijinal (ve açıklanamayan) Tenebrae lakabıyla Limgrave’in geliştirme sırasında değiştirdiği çeşitli yönlere değiniyor – bana gerçekten yapışıyor – bu doğru gelmiyor! Gerçek dünyada, “Tenebrae”, Paskalya Pazarına giden bir Hıristiyan dini ayinidir, on üç yıllık Katolik okuluna rağmen daha önce tam anlamıyla hiç duymadığım bir şey. Sekiro Dubi ayrıca Stormhill Shack’in bir zamanlar Roderika gibi tanıdık NPC’ler için nasıl küçük bir merkez işlevi gördüğünü, ancak aynı zamanda Hewg gibi büyük ölçüde yeniden konumlandırıldığını ve veri madencisi Lance McDonald’ın önceki çalışmasında rüya gören keşiş Jiko’yu da orada konumlandırdığını gösteriyor.

Guilbert’in arayışı Limgrave’in ötesine geçmek için planlanmış gibi görünüyor – Jerren’e benzeyen Jerren’in General Radahn’a olan yakınlığını paylaştı ve kesik diyalogda Malenia’yı avlamaktan bahsetti. Bu sonraki aşamalardan herhangi bir kalıntının oyunun dosyalarında kalıp kalmadığı henüz belli değil. FromSoft’un NPC’lerini nasıl yeniden karıştırdığını ve yeniden bağlamsallaştırdığını, hatta onları tamamen hurdaya çıkardığını ve Guilbert durumunda seslendirmeleri kaydetmek için yeterince geç bir aşamada nasıl olduğunu görmek ilginç. Bu tanıdık karakterlerin bu kadar alışılmadık şekillerde davrandığını görmenin ne kadar gerçeküstü olduğunu da seviyorum. Yine de, Sekiro Dubi’nin daha önce başka bir videoda ele aldığı Kalé’nin olağanüstü kesim görev serisinin hariç tutulması dışında, Elden Ring’den oldukça memnunum.

OKU  Ayrılmış bir Rockstar kurucu ortağı, sonunda bir müzik videosu ve büyük, ürkütücü bir göz küresiyle sırada ne olacağını anlatıyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.