Oyun Haberleri

Disney Dreamlight Valley Hayranı, Oyundaki Tüm Karakterlere Dayalı Bir Elbise Koleksiyonu Oluşturuyor

Disney Dreamlight Valley Character Dresses

A Disney Dreamlight Vadisi hayran, oyunda görülen çeşitli karakterlere dayanan bir dizi elbise yarattı. Life sim, oyuncuların kişiliklerini köylerine damgalamalarına olanak tanıyan çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahiptir. Disney Dreamlight Vadisi oyuncular karakterlerini, evlerini ve daha fazlasını istedikleri gibi şekillendirebilirler.


ana alanlarından biri Disney Dreamlight Vadisi özelleştirilebilen kıyafetlerdir. Oyuncular kıyafetlerine desenler ve motifler ekleyerek türünün tek örneği topluluklar oluşturmalarına olanak tanır. Kıyafet tasarlarken, özellikle de bol miktarda ilham ve yaratıcılığa sahip olanlar için çok fazla özgürlük vardır.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Disney Dreamlight Valley Oyuncusu Wall-E Temalı İnanılmaz Bir Kıyafet Yaratıyor

LadyAerlynn adlı bir Reddit kullanıcısı, yaptıkları 21 elbiseyi paylaştı. Disney Dreamlight Vadisi. Kıyafetler, şu anda oyundaki tüm köylüleri temel alır ve Mickey Mouse gibi karakterlerden Scar’a kadar değişir. Aslan Kral. LadyAerlynn birkaç haftadır koleksiyon üzerinde çalışıyor ve her elbiseyi oyuncuların onları takip edebilecekleri refakatçilerden biriyle eşleştirmeyi başardı. Kıyafetler harika görünüyor ve her karakterin ruh halini ve görünümünü yakalamada iyi iş çıkarıyor.

LadyAerlynn’in yaptığı elbiselerin daha fazla resmi, resmi Reddit gönderisinde görüntülenebilir.

LadyAerlynn’in koleksiyonu, tüm elbiselerin görünümünü seven çok sayıda hayran kazandı. Bir yorumcu, özelleştirme yönünü denemediklerini belirtti. Disney Dreamlight Vadisi henüz, ama şimdi denemek için ilham alıyorlar. Pek çok hayran, LadyAerlynn’in YouTube kanallarında bulunabileceklerinden bahsettiği elbiselerin nasıl yapılacağına dair eğitimler istedi. Bir de şu gerçeği gündeme getiren bir oyuncu vardı: Disney Dreamlight Vadisi oyuncuların yaratıcılardan desenler ve kıyafetler almasına izin verecek özel işleri paylaşma yeteneğine ihtiyaç duyar. Elbiseler çok güzel ve oyuncuların yaşam simülasyonunda neler başarabileceğinin iyi bir göstergesi.

LadyAerlynn çok sayıda elbise yaptı. Disney Dreamlight Vadisi sergiledikleri 21 kıyafet dışında. Ayrıca henüz oyunda olmayan karakterlere dayalı topluluklar ve Yeni Yıl, Cadılar Bayramı ve daha fazlası için tatil temalı parçalar da yaptılar. Kullanıcıya göre, oyunu oynarken geçirdikleri zamanın çoğu avatarlarının giyeceği elbiseler yapmakla geçiyordu. Umarız LadyAerlynn öyle etkileyici kıyafetler yapmaya devam eder ki, Disney Dreamlight Vadisi özellikle başlık için yeni içerik düştüğünde keyfini çıkarabilirsiniz.

Disney Dreamlight Vadisi şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Disney Dreamlight Valley Erken 2023 Yol Haritası Dökümü

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bir grup klasik Nintendo DS JRPG PC'ye yöneliyor, ancak size mal olacak
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir