Oyun Haberleri

Dredge sonunda şeytansız bir balık tutma modu ve harita işaretleri alıyor

Dredge Stellar Basin - Old Fortress

Yön konusunda zorlanan olta balıkçıları ve korkmuş balıkçılar sevinirler, Dredge önümüzdeki birkaç ay içinde bazı şık yeni eklemeler alacak. Black Salt Games bir yol haritası belirledi (yeni sekmede açılır) Üç ücretsiz güncelleme ve bir ücretli DLC’nin yapım aşamasında olduğu bu korkunç balık avına ne geleceği için.

İlk iki güncelleme oldukça yakında gelecek ve merhametle en çok arzu ettiğim iki şeyi ekleyecek: Harita işaretleri ve pasif balık tutma modu. Dredge incelememde harita işaretlerinin olmamasından yarı şikayetçiydim (yeni sekmede açılır)Yönümü bulmaya ve konumları hatırlamaya çalışmak güzel olsa da, hepsini işaretlemenin herhangi bir otomatik veya manuel yolu olmadan daha küçük yan görevleri ve ilgi noktalarını takip etmek için mücadele ettim.

Güncelleme, gemi enkazları, gizemler ve dikkat edilmesi gereken diğer tehlikeler gibi şeyleri ayrı ayrı işaretlemenize izin verecek. Aldığım ancak daha sonra oynayışımda bulamadığım tek bir yan görevi aramak için bir adalar kümesinin etrafında çok uzun süre dolaşan biri olarak, bu, Dredge’in gizemli parçalarını bir araya getirecek çok takdir edilen bir yaşam kalitesi değişikliği. bulmaca çok daha kolay. Şu anda “2023 2. Çeyrek” olarak belirsiz bir çıkış tarihi var ve ayrıca “bazı düzeltmeler ve denge değişiklikleri” vaat ediyor.

Daha fazla gör

Pasif bir mod da Haziran sonundan önce yayınlanacak. Dredge’in ikinci güncellemesi, geminizi hırpalamak ve mükemmel bir balık tutma gezisini mahvetmekle tehdit eden korkunç derecede agresif canavarları sakinleştirerek, genel deneyimin daha sıcak yönlerini görmenizi sağlar. Ayrıca, sualtı mutasyona uğramış dehşeti fotoğraflamanızı sağlayacak yeni bir karakter ekleyecek bir fotoğraf modu da ekleyecektir.

Biraz daha az heyecan verici olan, Temmuz ve Eylül ayları arasında gelen ve tekne özelleştirme seçenekleri ekleyen bir güncellemedir. Tekne boyası ve bayrak özelleştirmesi içerecek, böylece en azından dev dokunaçlardan ve paranoya kaynaklı karga sürülerinden şık bir şekilde kaçabilirsiniz.

Ücretli DLC, Dredge’in bu yıl aldığı son güncelleme olacak ve 2023’ün sonlarında gelecek. Oyunun temel hikayesinde bahsedilen Ironhaven Corporation’ı içerecek. Şirket, “kasabaları ve nüfusu canlandırmak için bölgede yenilikçi bir sondaj operasyonu kurmak istiyor, ancak nihai hedefleri bilinmiyor.” Balık tutmak için yeni karakterler, ekipman ve iğrenç bir şekilde deforme olmuş deniz canlıları olacak.

OKU  Baldur's Gate 3 yaması, githyanki penislerini, cüce iç çamaşırlarını ve bazı garip diyalog sorunlarını düzeltir

Zaten sağlam olan 12-15 saatlik bir oyunu tamamlamak için güzel bir güncelleme paketi. İlk güncelleme birkaç hafta içinde burada olacak, bu da beni kaçırdığım bazı parçaları temizlemek için bir kez daha Dredge’nin sularına açılmaya teşvik edebilir.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.