Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy Hayranı, Oyunun Bağlarıyla İlgili Sorunlara Dikkat Çekiyor

hogwarts legacy hogsmeade students

A Harry Potter oynayan hayran Hogwarts Mirası oyunun kravatlarının doğru olup olmadığını belirleyen şaşırtıcı bir analiz yaptı. Bazı özel olduğunu söylemek için Harry Potter hayranlar oldukça yetersiz bir ifade olurdu. Bu hayranlar, yanlış bir ayrıntıyı fark edeceklerdir. Hogwarts Mirası aniden. Emin olmak için Avalanche Software’de çalışan muhtemelen birkaç hayran bile vardır. Hogwarts Mirası için inanılmaz derecede doğru Harry Potter kitabın. Ancak kravat tasarımı mutlaka bir Harry Potter-spesifik konu.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İçinde Hogwarts Mirası, oyuncular Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu öğrencisi rolünü üstlenirler. Hogwarts, İskoçya ülkesi içinde bir yerde bulunur, ancak belirli konumu kasıtlı olarak belirsizdir. Bununla birlikte, Hogwarts’taki öğrenciler, doğası gereği özel okullara benzeyen üniformalar giyerler. Daha spesifik olarak, Hogwarts’ın ev tabanlı sosyal yapısı nedeniyle, şu anda bile yaygın olmasına rağmen, Birleşik Krallık’ın Viktorya dönemi özel okul kültüründen ilham alıyor.

İLGİLİ: Hogwarts Legacy, Muhtemelen Bilmediğiniz Harika Savaş Numaralarına Sahiptir

Hogwarts Mirası Hogwarts binaları olarak Slytherin’i seçtiklerini belirten oyuncu CaptainRumBelly, oyunun kravatlarının kapsamlı bir analizini yaptı ve gerçekte yanlış sunulduklarını iddia ediyor. üzerindeki şeritler Hogwarts MirasıDaha uygun bir şekilde repp-stripe bağları olarak adlandırılan bağları doğru şekilde hizalanmamıştır. Toplamda iki konu var. Birincisi, kravatın alt kısmındaki şeritler yukarı doğru, sol omuz yerine sağ omuza, kalbe doğru işaret ediyor. İkinci olarak, bağın üst kısmı ters yönde gitmek yerine alt kısım ile hizalanır.

OKU  Genshin Impact Videosu, Bennett ile Geoculus Toplamanın Komik Yolunu Gösteriyor

CaptainRumBelly, kravatlar için bu tasarım seçeneklerinin her ikisinin de yanlış olduğunu söylüyor. Birleşik Krallık veya Avrupa’ya değil, Amerikan tarzı rep-şeritli bağlar olarak tanımladıkları şeye daha çok benziyorlar. Bu belki de geliştirici Avalanche Software’in içindeki rep bağları için yanlış bölgeden etki aldığı anlamına gelir. Hogwarts Mirası.

Repp kravat tasarımından hiç bahsedilip bahsedilmediği belli değil. Harry Potter kitaplar, ancak CaptainRumBelly bağlantıların doğru olduğundan bahsediyor. Harry Potter filmler. Avalanche Software’in filmleri kaynak materyal olarak kullanmamış olabileceğini düşünmek ilginçtir. Hogwarts Mirası. Elbette, rep bağları fark edilemeyecek kadar küçük bir ayrıntı olabilir.

neyse ki Hogwarts Mirası tüm oyunu yanlış rep-çizgili bağlarla mahvetmedi. Bir diğer Hogwarts Mirası oyuncu, oyundaki birçok Hogwarts öğrencisinin en azından bağın alt yarısında doğru şerit yönüne sahip olduğundan bahseder. “Mükemmel gömlekler ve yelekler, yırtık pırtık gömlekler, sonbahar süveterleri ve Gryffindor klasiği dışındaki tüm elmas üniformalardan” doğru olarak bahsediyorlar. İçin Harry Potter irfana sadık kalması gereken hayranlar, seçenekler var gibi görünüyor.

Hogwarts Mirası şu anda PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA FAZLA: Hogwarts Mirası: Kuzey Ford Bataklığı Hazine Mahzenleri ve Nasıl Açılır

OKU  Söylentiler: Assassin's Creed Mirage çıkış tarihi belli olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.