Oyun Haberleri

Duke Nukem Forever Restoration modu bu ay ilk dilimini çıkarıyor

Duke Nukem Forever Restoration modu bu ay ilk dilimini çıkarıyor

2001’den bir Duke Nukem Forever yapısı bu yılın başlarında sızdırıldıktan sonra, şimdi kendilerine Mighty Foot Productions adını veren bir mod geliştirici grubu, Duke Nukem Forever’ı daha iyi bir zaman çizelgesinde olabileceği gibi yeniden inşa etme görevini üstlenmek için hızla bir araya geldi. E3’te demo için yapılan bitmemiş bir yapı olan sızdırılmış versiyonun çerçevesini inşa ediyorlar ve sonuç, bugün küçük bir stüdyonun yapabileceği düşük bütçeli retro nişancı oyununa çok benziyor. İyi bir şekilde.

En son güncellemeye göre, “Şu anki ilerleme, oyunun ilk bölümü olan ‘High Stakes, Lady Killer’ için cilalamayı bitirmeye ve çok sayıda render ve motor düzeltmesi üzerinde çalışmaya odaklandı; zaten birçok büyük ve küçük düzeltmeyle birlikte DirectX® 9’da oyun için tamamen yeni bir oluşturucu üzerinde düzgün bir ‘saç düzeltme’ ve ilerleme gibi. oyun hakkında bildiklerimizle bilmediklerimiz arasındaki boşlukları kapatmak için bir hikaye ekibi tarafından geliştiriliyor.”

Bu ilk bölüm, açılış gecesine Başkan ve ayrıca bir Bay Dukolas Nukemton’un katılacağı bir kumarhanede geçiyor. [check this – Ed.], şiddetli bir şekilde kesintiye uğradı. Bir sürü neon ışığı, gösterişli bir Las Vegas silüeti ve bir yüzme havuzunun etrafında ve bir çatının karşısında silahlı çatışmalar bekleyin. Ne de olsa bu bir Duke Nukem oyunu, çatı katında bir savaş yapmalısınız. Ve bazı sırlar.

Duke Nukem Forever Restoration Project’in bu ilk diliminde bir harita düzenleyici ve ölüm maçı modu yer alacak. Duke’un boru bombaları, lazer üçlü bombalar, dondurucu top, alev püskürtücü ve saygıdeğer kudretli ayağın yanı sıra tabanca, pompalı tüfek ve basit bir eski makineli tüfek gibi daha tipik seçeneklerin de dahil olduğu 12 silah olacak. Ayrıca bir isyan kalkanı ve görsel bir karşılaştırma var (yeni sekmede açılır) sızıntı, motosiklet dizisini koruduklarını gösterdi, bu yüzden bu dört gözle beklenecek bir şey.

Düşmanlar, içlerinden uzaylı parazitlerin fışkırdığı çok sayıda zombileştirilmiş sivili ve normal görünümlü polisleri içeriyor, ancak kısa bir süre domuz polislere de göz atılıyor. Silahlı herifler yerine daha fazla uzaylı düşman olmasını umuyoruz.

21 Aralık’ta ilk dilim indirilmeye hazır olduğunda bunu kendimiz deneme şansımız olacak. Projenin ModDB’deki sayfasına göz atın (yeni sekmede açılır) daha fazlası için.

OKU  Sherlock Holmes stüdyosu Frogwares, Ukrayna'daki hayata meydan okuyan bir bakış açısı paylaşıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.