Oyun Haberleri

Cult of the Lamb Güncellemesi Büyük Yaşam Kalitesi Değişiklikleri Ekliyor

cult of the lamb fishing fisherman

Massive Monster’ın 2022 hiti için son güncelleme Kuzu Kültü birçoğu uzun süredir topluluk tarafından talep edilen bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmesi sunmaktadır. Ağustos 2022’de çıktığında, sevimli korku başlığı anında hit oldu ve Kuzu Kültü Hatta Blue Twelve Studio’nun The Game Awards 2022’de En İyi Bağımsız Yapımcı dalında aday gösterildi. Başıboş galibiyeti evine götürdü.


Bu, Massive Monster’ı desteklemeye devam etmekten ve düzenli güncellemeler yayınlamaktan alıkoymadı. Kuzu Kültü, hatta Cadılar Bayramı’nı oyunculara bazı yeni takipçi formlarına erişim sağlayan bir Kanlı Ay Festivali etkinliğiyle kutlamak. Ve 2023’te hayranlar, Relics of the Old Faith etkinliğini sabırsızlıkla bekliyorlar, ancak bunun tam olarak ne anlama geleceği henüz açıklanmadı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Kuzu Kültü Röportajı: Türleri, Sanat Tarzını ve Tekrar Oynanabilirliği Birleştiren Devasa Canavar Konuşmaları

Massive Monster için en az iki büyük içerik güncellemesi var. Kuzu Kültü 2023 için planlandı ve ilki henüz yayınlandı. Oyunculara, kültü yeniden adlandırma ve denetleyici düğmelerini yeniden bağlama gibi başlangıçta eksik olan bazı temel seçenekler sunar. Ancak 1.1.0 Güncellemesi, otomatik balık tutma ve otomatik pişirme gibi bazı erişilebilirlik veya yaşam kalitesi iyileştirmeleri de uygular. Oyundaki bu becerilerin her ikisi de, bazı hassas zamanlama ve hızlı düğme basımları gerektirir, bu nedenle otomatik işlevinin eklenmesi, bunların çıkarılmasını kolaylaştırmalıdır.

OKU  CD Projekt Red'in artık The Witcher 4 üzerinde çalışan 300'den fazla geliştiricisi var

Bir başka büyük değişiklik Kuzu Kültü Bu en son içerik güncellemesi, oyuncuların aynı anda birden fazla takipçiyi Kutsamasına, İlham Vermesine ve Korkutmasına olanak tanıyacak. Merkezi bir öncül Kuzu Kültü takipçi toplamak ve hayatlarını yönetmektir. Bu, onları güzellikler toplamak için hacca göndermeyi, onlara çiftçilik veya inşaat gibi görevler vermeyi ve onları mutlu veya iyi huylu tutmayı içerir. İkincisi, sadakat kazanmaları için onları kutsayarak, ilham vererek veya korkutarak gerçekleştirilir, ancak ortalıkta dolaşan düzinelerce küçük takipçi olduğunda, onlarla tek tek etkileşim kurmak bunaltıcı olabilir.

1.1.0 Güncellemesi ile gelen oynanış geliştirmelerinin yanı sıra, Massive Monster zaman zaman ortaya çıkabilecek birkaç sorunu giderdi. Kuzu Kültü ilk piyasaya sürüldüğünde bazı oldukça büyük hatalar vardı ve bunlardan bazıları, özellikle Nintendo Switch’te insanların oyunu oynamasını hiç engelledi. Bunların en korkunçları nispeten hızlı bir şekilde ele alındı ​​ve şimdi ısrarcı olanlardan birkaçı daha ele alındı.

The Game Awards 2022’de En İyi Bağımsız Yapımcı ünvanını alamamasına rağmen, Kuzu Kültü Altın Oyun Çubuğu Ödülleri’nde bu ödülü kazandı, Avustralya Oyun Geliştirici Ödülleri’nde çok sayıda ödül aldı ve genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Güncellenen geliştirici yol haritasına göre bağımsız oyun için daha yapılacak çok şey var.

OKU  Baldur's Gate 3, Starfield'a karşı kritik bir kurtarış yaptı ve şimdi yaklaşık bir ay erken başlıyor

Kuzu Kültü şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

DAHA: 2022’nin En İyi Bağımsız Oyunları

Kaynak: Kuzu Kültü

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir