Oyun Haberleri

Genshin Impact Leak, Kaveh’i Bloom Team Comp’ta Gösteriyor

Genshin Impact Kaveh cutscene

yeni Genshin Etkisi video sızıntısı, Kaveh’in popüler Bloom takım kompozisyonundaki potansiyelini ortaya çıkardı. Oyunun resmi sosyal medya hesapları, onun Nisan ayı ortalarında gelmesi beklenen 3.6 sürümünün geleceğini çoktan onayladı. HoYoverse ayrıca uzun zamandır beklenen Dendro katalizörü Baizhu’yu da duyurduğu için Kaveh tek yeni karakter olmayacak.


Kaveh dört yıldızlı bir karakter olurken, Baizhu daha yüksek beş yıldızlı bir nadirliğe sahip olacak. Bu, birçok oyuncunun HoYoverse’nin onları aynı afiş döngüsüne koyabileceğine inanmasına neden oldu, bu da her iki Dendro kullanıcısını da kazanmayı çok daha kolaylaştıracak. Kaveh ilk kez sahneye çıktı. Genshin Etkisiyetenekli bir mimar olarak tanıtıldığı son Sumeru Archon Quest. Akılcılığıyla tanınan oda arkadaşı Alhaitham’ın aksine, Kaveh’in eylemlerine her zaman duyguları yön verir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Genshin Impact Leak Yeni Karakter Momoka’yı Ortaya Çıkardı

hakkında yeni bir sızıntı Genshin Etkisi Sızıntı alt düzenlemesi, Kaveh’in Bloom takım kompozisyonunda kullanılabileceğini gösteriyor. Bu tür bir parti, Hydro ve Dendro her birleştirildiğinde patlayıcı Dendro çekirdeklerinin sahaya düşmesine neden olan Bloom temel reaksiyonuna odaklanır. Bu, en son Spiral Abyss kullanım raporlarıyla kanıtlanan en popüler tepkilerden biri haline geldi. Bu takımı sorumlu kılmak için oyuncuların kiti çekirdeklerin hasar potansiyelini, menzilini ve bekleme süresini güçlendiren Hydro kullanıcısı Nilou’yu kullanması gerekir.

OKU  MSI, Rus geliştiricisine ödeme yapmamasına rağmen "Afterburner" hız aşırtma uygulamasıyla devam etmeyi planlıyor

Genshin_Impact_Leaks’ten Kaveh/Nahida/Nilou/Kokomi Comp

Videodaki ikinci Hydro karakteri Kokomi’dir ve asıl işi mümkün olduğu kadar çok element hasarı uygulamaktır. Pek çok taraftar, Dendro unsurunu sürekli olarak uygulayabildiği için Kaveh’in bu takım kompozisyonu için çok uygun olabileceğini iddia ediyor. Görüntülerin özel bir sunucudan alındığına dikkat edilmelidir, bu da hasar rakamlarının yanlış olabileceği anlamına gelir.

Kaveh’in Elemental Yeteneğine Sanatsal Zeka denir ve bu, yakınlardaki tüm düşmanlara Dendro hasarı vermek için çantasına gizlenmiş özel bir cihaz olan Mehrak’ı kullanmasına olanak tanır. Nahida’nın patlamasına benzer şekilde, farklı güçlendirmeler sağlayan bir alan etkisi uyguladığı için patlaması biraz daha karmaşıktır. Sumeru Archon, aynı zamanda bu tür bir takım kompozisyonunda olmazsa olmazlardan biridir, çünkü o hala en iyi Dendro desteğidir. Genshin Etkisi.

Tıpkı diğer Archon’lar gibi, Nahida’nın gücü, Dendro unsurunu kullanan oyundaki hemen hemen her takım kompozisyonuna uyum sağlama becerisinde yatmaktadır. Son sızıntılar, Nahida’nın bir sonraki bölümde de yer alacağını ima ediyor. Genshin Etkisi güncelleme, oyuncuların en az üç farklı Dendro kullanıcısını çekme seçeneğine sahip olmaları gerektiği anlamına gelir. Genshin Etkisi 3.6.

Genshin Etkisi artık Mobil, PC, PS4 ve PS5’te mevcut. Bir Switch sürümü geliştirme aşamasındadır.

OKU  Persona 3 remake gerçek: Atlus yanlışlıkla kendi oyununu erken sızdırıyor

DAHA: Genshin Impact’in Teyvat’ı Diğer Fantezi Oyun Dünyalarıyla Nasıl Karşılaştırılır?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.