Moda

Dünyanın yeni favori prensesinden stil sinyalleri: Brunei Prensesi Anisha Rosnah ne giydi?

Dünyanın yeni favori prensesinden stil sinyalleri: Brunei Prensesi Anisha Rosnah ne giydi?

Tüm ipuçları aynı sonuca işaret ediyor: Dünyanın yeni bir favori prensesi var. Brunei’nin gerçek kalpli prensi Abdul Mateen ile evlendiği on günlük gösterişli düğününün tozu dumanı dağılırken, Tatler Hepimizi büyüleyen düğünden önceki ve sonraki kıyafet kompozisyonlarına göz atarak Prenses Anisha Rosnah’nın stil yörüngesini çizmenin zorunlu olduğunu düşündük.

Nişanlınız veya kocanız uluslararası düzeyde bir polo oyuncusuysa, bir fikstürde doğru görünümü nasıl oluşturacağınızı bilmeniz gerekir. Neyse ki Anisha Rosnah bu sanatı bir T’ye indirdi. Ekim 2023’te, düğünden üç ay önce Anisha Rosnah, Mateen’in polo fikstürlerinden birinde sade ama taze, adil bir görünümle göründü; sıcak bir maç günü için mükemmel. Açık ayakkabılar kesinlikle bir zorunluluktu: Anisha, Bleu Brtu’da Hermes Oran Sandles (yeni değeri 760 dolar) ve beyaz kayışlı bir FP Journe saati (Elegance 40mm Titalyt) giyiyordu ki bu da oldukça iyi bir anlaşmaya değer. Eğlenceli bir etkinlik için yeni bir topluluktu ve Anisha, arkadaşlarıyla birlikte kenarda neşeli görünüyordu.

Anisha poloda

Instagram @royalfashionpolice

25 Ocak’ta düğünün hemen arkasındayken Anisha kararlı bir şekilde adım attı ve göz kamaştırıcı bir tavırla aynı düzeyde mükemmel, evli hayatına. Paris’teki Elie Saab Haute Couture defilesinde, süslenmiş bir Elie Saab tulumu (yeni değeri 2.925 £) giydi, bir Lady Dior çantası (Prenses Di onaylar) ve siyah saten Prada topuklu ayakkabılarıyla kombinledi. Anisha, Haute Couture haftasında dolaşan kraliyet ailesi ve mirasçılardan oluşan kalabalıkla kolay bir eşleşme yaptı. Güzel bir boncuklu kemer ve mini kol tasarımına sahip tasarımcı tulumunda zahmetsizce kendine baktı. Paris’te Savoy Prensesi Vittoria’yı gölgede bırakmış olabilir mi? Vittoria, dünyanın en sevilen Prensesi için kesinlikle önemli bir rakip.

Devamını oku

Savoy Prensesi Vittoria sezonun elması mı?

Şu anda Londra’da eğitim gören İtalyan kraliyeti, gösteriyi çaldı TatlerDün gece Küçük Kara Kitap partisi. Peki Michael Kors Koleksiyonu’nda göz kamaştıran İtalyan aristokrat kim?

makale resmi

Anisha Paris’te bir arkadaşıyla

Instagram @royalfashionpolice

Devamını oku

Brunei Prensi Mateen ve Prenses Anishah Rosnah düğünden bu yana ilk kez dışarı çıktılar

Güzel bir görünüme sahip olan Prens Abdul Mateen ve Prenses Anishah Rosnah, düğünlerinden bu yana ilk kez dışarı çıktılar. Yeni evliler, zarif ve düşünceli kıyafetlerle on gün süren büyük kutlamaların ardından yerlerine yerleşecekler. Soru şu: Anishah, stil ilhamı almak için Kate’in görünüşünü inceliyor mu?

makale resmi

Şubat ayının başında Anisha, Tayland’daki arkadaşlarıyla dışarıda görüldü. Bath’ta okuyan genç Prenses için bu sefer tamamen maviydi. Chambray Denim Kaftan üst ve uyumlu geniş paça pantolon altlarıyla birlikte tam bir Valentino takım elbise giymişti. Çanta seçimi Hermès Mini Kelly çantasıydı.

Anisha Tayland’da

Instagram @support.anishaik

Devamını oku

Bu on yılın düğünü müydü? Brunei’de on gün süren cömert kutlama, ‘Asya’nın en gözde bekar’ı Prens Abdul Mateen’in Anisha Rosnah Isa Kalebic ile evlenmesiyle sona erdi

Küçük Güneydoğu Asya ülkesi, Pazar günü süslü bir ziyafet ve şehir çapındaki geçit töreniyle doruğa çıkan şenlikler nedeniyle büyük ve neşeli kutlamalarla parlıyordu

makale resmi

Ertesi gün, 8 Şubat’ta Tüm Asya Kupası başlarken ve Mateen Polo cephesinde yeniden faaliyete geçerken, bir chukka daha hazırlıyordu. Bath’ta eğitim görmüş 32 yaşındaki Prenses Pitchside, geçtiğimiz sezondan kalma, havadar görünümlü, düz paça Chanel pantolon giyiyordu. Pantolonun alt yarısında gevşek, yünlü desenli bir örgü vardı ve bu, maçta sıcak bir akşam için pratik bir seçim gibi görünüyordu.

10 Şubat’ta Tüm Asya Kupası’ndaki bir sonraki polo görünümünde, koyu mavinin en sevdiği renklerden biri olduğunu kanıtladı. Yine bolca Valentino kıyafetiyle süslenmişti, bu sefer yenisi 3.450 £ değerindeki Cadyy Couture ipek gömlek elbisesiyle. Hermès Mini Kelly Çantası da onun yanında bir başka minyatür görünümüne daha imza attı.

Devamını oku

Bir prensese yakışır: Brunei’nin kraliyet düğününde sergilenen tüm mücevherlere yönelik bir rehber

Başka ne zaman bir gelin bu kadar mücevherli olabilir ki? Anisha Rosnah’dan Prens Mateen’le olan düğününe götürün

makale resmi

Prenses Anisha Rosnah ve Brunei Prensi Mateen

Instagram @tmski

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Kapüşonlular artık moda mı aldı? Kate Middleton'ın Umbro Farm Shop'u görmesi, mağazalara gitme şıklığının geri dönüş zamanının geldiği anlamına gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir