Oyun Haberleri

Elden Ring Oyuncusu Colosseum’da İnanılmaz Bir Zafer Kazandı

ELDEN RING SITE

şanslı Elden Yüzüğü oyuncu, heyecan verici bir Colosseum dövüşünde rakibini muhteşem bir şekilde yener. FromSoftware yakın zamanda yeni bir güncelleme başlattı. Elden Yüzüğü, saç stilleri gibi bir dizi yeni kozmetik ürün de dahil olmak üzere birkaç ekleme getirdi. Birçok yeni saç modeli eklendi. Elden Yüzüğüatkuyruğu ve Dante’yi andıran anime tarzı saç kesimi gibi Şeytanlar da ağlar dizi.


En son Elden Yüzüğü güncelleme ayrıca, savaşçıların birbirleriyle ölümüne savaştığı eski bir Roma kültüründen ilham alan Colosseums adlı yepyeni bir PvP modunu da tanıttı. Geliştiriciler Limgrave, Caelid ve Leyndell’de her biri farklı kural ve düzenlemelere sahip Colosseum’lar eklediler. Bazı oyuncular oyun çeşitliliğinin olmamasından dolayı hayal kırıklığına uğrarken, Elden Yüzüğü Colosseums’un yeni özelliği topluluktan çoğunlukla olumlu tepkiler aldı. Elden Yüzüğü Bir oyuncunun öğrendiği gibi, Colosseum dövüşleri büyüleyici ve merak uyandırıcı olabilir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Elden Ring Oyuncusu Liurnia Yakınlarında İlginç Detaylara Dikkat Çekti

Reddit kullanıcısı Specialist-Trick4288, sosyal medya platformuna bir videoda muhteşem zaferlerini gösteren bir video yükledi. Elden Yüzüğü Kolezyum. Video, kullanıcının sağlığının neredeyse ihmal edilebilir düzeyde olmasıyla başlar ve bu, herhangi bir başarılı saldırının onları öldüreceğini belirtir. bu arada onların Elden Yüzüğü rakibin HP’si neredeyse yarı yarıya, bu da onları oldukça avantajlı bir konuma getiriyor. Uzman-Trick4288, rakibin saldırılarını birleştirmesine izin vermeyerek, sürekli olarak dövüş alanında hareket ederek yaklaşan saldırılardan kaçmaya çalışır. Ana endişeleri, ne pahasına olursa olsun darbe almaktan kaçınmaktır ve ayrıca Karya Falanks büyüsünü ara sıra küçük miktarlarda hasar vermek için kullanırlar.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #802: 30 Ağustos Çarşamba

Bu çılgınca, kelimenin tam anlamıyla Eldenring’den hiç Sağlığım kalmamıştı.

Aynı zamanda rakip, Specialist-Trick4288’e ölümcül Rancorcall büyüsü ile amansız saldırısına devam ediyor. Elden Yüzüğü. Bu büyü, hedefi kovalayan ve temas kurduklarında ciddi hasar veren birkaç yüzen kafatası yaratır. Şaşırtıcı bir şekilde, kullanıcı her saldırıdan kaçınır ve gidişatı kendi lehlerine değiştirmek için uygun anı bekler. Rakip önemli bir ilerleme kaydetmez ve Eternal Darkness büyüsüne geçer. Elden Yüzüğübu da etkisiz olduğunu kanıtlıyor. Sonunda Specialist-Trick4288 mükemmel anı bulur ve Carian Phalanx becerisiyle rakibi öldürür. Elden Yüzüğü.

Uzman-Trick4288’in zaferi, bunun nedenini gösteren başka bir örnektir. Elden Yüzüğü oyuncular enerjilerini saldırmaya odaklamak yerine savunmaya öncelik vermelidir. Saldırıya çok fazla odaklanmak, bir oyuncuyu savunmasız bir konumda bırakabilir. Elden Yüzüğüve Specialist-Trick4288 gibi yetenekli bir rakip bundan kolayca yararlanabilir. Uzmanlar dengeli bir yaklaşım önermektedir. Elden Yüzüğü PvP, yukarıdaki videodaki gibi rahatsızlıklardan kaçınmak için savaşır.

Elden Yüzüğü şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut

DAHA: Elden Ring: Nokron ve Nokstella’nın Ebedi Şehirlerinin İlmi

OKU  Eğlenceli balıkçılık korku oyunu Dredge gelecek ay tüyler ürpertici bir DLC alıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.