Oyun Haberleri

God of War Hayranı Kratos’u Animal Crossing: New Horizons’a Getiriyor

animal-crossing-new-horizons-players.image

hayranı savaş tanrısı dizinin ana kahramanı Kratos’u kendi adalarına getirmeye karar verdiler. Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar. Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Nintendo tarafından geliştirilen ve yayınlanan sosyal simülasyon serisinin beşinci ana girişidir. İçinde Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklaroyuncular kötü şöhretli Tom Nook tarafından bir tatil adası geliştirmekle görevlendirilir.


Yaklaşık üç yıl önce 2020’de pandeminin zirvesinde piyasaya sürülen büyüleyici simülasyon oyunu. Birden fazla ülkedeki çeşitli evde kalma emirlerinin yanı sıra dünya çapında sosyal toplantıların olmaması, oyunun bir şekilde oyuncular için bu sosyal etkileşimlerin yerine geçmesine izin verdi. Oyun, oyuncuya oyun tarzı yaklaşımlarında büyük miktarda kişisel özgürlük verir. Büyük bir koleksiyon kataloğu var. Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar ve oyuncuların evlerini ve karakterlerini kişiselleştirmeleri için birçok seçenek.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Animal Crossing: New Horizons Oyuncusu Evlerinin İçinde Ayrıntılı Bar Yapıyor

Bir oyuncu özelleştirmeden yararlandı. Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar ve oyun içi karakterlerini Kratos’a benzeyecek şekilde tasarladılar. Savaş Tanrısı Ragnarok. Seejayyye, Reddit’e çevrimiçi olarak yüklenen bir gönderide “PS5’iniz olmadığında” başlığıyla bir görsel paylaştı. Oyuncu, Kratos’un ikonik soluk tenine ve kırmızı dövmelerine ve İskandinav destanından özel Leviathan Baltasının yerine geçen bir baltaya sahiptir. savaş tanrısı oyunlar.

GodofWar’dan bir ps5’iniz olmadığında

OKU  Epic Games'in yayıncılık stratejisi başkanı Sergiy Galyonkin şirketten ayrıldı: 'Epic'in bu yeni sürümüne uygun değilim'

Birkaç kullanıcı, orijinal gönderinin yorumlarında resmi olmayan geçişi övdü. Bir kullanıcı, yalnızca oyun oynadığı için bu gönderiyi özellikle sevdiğini söyledi. Hayvan yolu ve savaş tanrısı son günlerde. Başka bir kullanıcı, Atreus ve Mimir’in görüntüde nerede olduğunu sordu ve orijinal poster, keşke onları nasıl yapacaklarını bilselerdi diye yanıtladı. Birkaç kullanıcı, kullanıcının PS5 eksikliğinden bahseden altyazı hakkında yorum yaptı, ancak kullanıcı yorumlarda, bunu yalnızca meme için altyazı olarak yazdıklarını açıkladı. Mem, arz kıtlığı nedeniyle yakın zamana kadar PS5’in sınırlı mevcudiyetine bir göndermedir.

Her ikisi de Savaş Tanrısı: Ragnarok ve Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar tamamen farklı türlerde harika oyunlardır. Hayranların bu benzersiz geçişleri yarattığını görmek her zaman şaşırtıcıdır ve bu, özelleştirme seçeneklerinin başarısının bir kanıtıdır. Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar bu araçların hayranlar tarafından benzersiz deneyimler yaratmak için yıllar sonra hala kullanıldığını.

Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Nintendo Switch için şimdi çıktı.

DAHA: Hayvan Geçişinin Yazılı Olmayan Kuralları Açıklandı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.