Moda

Emily Ratajkowski korse yeleği ile yazın iki trendini yakaladı

Emily Ratajkowski korse yeleği ile yazın iki trendini yakaladı

Emily Ratajkowski bir şekilde birden fazla trendi tek bir aerodinamik görünüme dönüştürmeyi başardı.

31 Mayıs’ta Ratajkowski, New York’ta herkesin favorisini kusursuz bir şekilde bağlayan bir korse yeleğiyle sahne aldı. Bridgerton Erkek giyiminden ilham alan zarif kesim ile estetik. Evet, iki trend bir araya geldi, ancak 31 yaşındaki model henüz yapılmadı. Görünümü bir çift bol haki pantolon, 90’lardan bir gerdanlık ve gösterişli kolye kombinasyonu ve basit beyaz spor ayakkabılarla süsledi. Kahretsin, hatta kırpılmış yeleğinin alt kısmında taç yaprağı şeklindeki kuyruklar göz önüne alındığında Ratajkowski’nin peplum rönesansını kucakladığını söyleyecek kadar ileri giderdim.

Emily Ratajkowski, 31 Mayıs 2023’te NYC’de

MEGA

Öyleyse, tek bir bakışta ortaya çıkan tüm bu trendlere bakmaktan nasıl kaçınabilirdi? şık? Veya Blake Lively’nin tartışmalı gardırobuyla karşılaştırmalar yapın bizimle biter? İşin püf noktası, basit, nötr bir renk paleti kullanmak ve dengeye dikkat etmektir.

Birçok stilistin tavsiye edeceği gibi Ratajkowski, vücuda oturan üstünü geniş paçalı pantolonlarla bir araya getirdi, ancak ağır aksesuarlarını yeleğinin üzerinde tutarak ve bileklerini açık bırakarak bunu bir adım daha ileri götürdü. Ve bir çift topuklu kıyafeti ağırlaştırırken, düz bir ayakkabıyla her şeyi toprakladı.

Emily Ratajkowski, 31 Mayıs 2023’te NYC’de

MEGA

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Mean Girls'ün yeniden uyarlaması beyazperdede gösterime girerken Tatler, gerçek hayattaki Regina George olmanın güzel sanatlarını ve muhteşem modasını araştırıyor.
İlgili yazılar
Moda

Emily Ratajkowski ve Julia Fox, kışın ortasında minik bikiniler giyiyorlar

Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir