Oyun Haberleri

En iyisi bu kadar ucuz olmasaydı, HyperX Cloud III mükemmel bir orta sınıf oyun kulaklığı seçimi olurdu.

HyperX Cloud III

HyperX, sonunda popüler Cloud II’nin yerini alacak yeni bir orta sınıf kablolu oyun kulaklığı olan Cloud III’ü piyasaya sürdü. Oyun kulaklıkları konusunda oldukça iyi bir sicile sahip olan Cloud Alpha Wireless, bizim seçimimizdir. en iyi kablosuz oyuncu kulaklığı şu anda—Computex’te uygulamalı işime girme konusunda büyük umutlarım vardı.

Bana söylenene göre Cloud III’ün odak noktası rahatlık. En büyük tasarım değişikliği, öncekinden önemli ölçüde daha yumuşak olan kafa bandında olmuştur. Ayrıca kulaklıkların çevresinde Cloud II’den daha incedir ve bu, kulaklıkları başınızın üzerine koyduğunuzda iyi bir ilk izlenim sağlar.

Kulaklıkla belki 10 dakikam vardı. Uzun süreler boyunca ne kadar rahat olduğu konusunda pek iyi bir test değil, ancak şimdiye kadar fena değil. Cloud III, en azından Cloud II ile aynı ağırlıkta ve bunu uzun süre kullandım ve hiç bu kadar rahatsız hissetmedim. Her ne kadar Cloud III’te ve Tayvan’da böyle bir günde kulaklıklar suni deri olsa da, biraz sıcak.

Yalnızca kablolu bir seçenekle, Cloud III ile PC’nize veya dizüstü bilgisayarınıza bağlanacaksınız. Etkileyici bir dizi bağlantı seçeneği olsa da: Orijinal kabloyla 3,5 mm ve USB Type-C bağlantısı için kutuya dahil olan ek bir kablo ekleyebilirsiniz. Ayrıca Type-C’den Type-A’ya bir adaptör dahildir, bu nedenle gerçekten herhangi bir cihaz için seçenekler konusunda yetersiz kalmamalısınız.

Ancak en önemli kısma, ses kalitesine. Cloud III, arkası kapalı bir tasarım için tamamen beklemediğim, şaşırtıcı derecede geniş bir ses alanına sahip oldukça zengin bir ses kulaklığıdır. HyperX, özellikle biraz daha düşük bir üst frekans tepkisi ile birlikte, burada Cloud II’deki ile aynı 53 mm sürücülere bağlı kalıyor. Bu, basın yıllardır hayranı olduğumuz Cloud Alpha’nın Çift Odacıklı Sürücüleri kadar eşit olmadığı anlamına geliyor, ancak bas bölümünde eksik olduğunu söyleyemem.

Mesele şu ki, kablolu Cloud Alpha aşağıdakiler için kullanılabilir: 89 dolar şu andave bu, Cloud III’ü daha zor bir satış haline getirir. Cloud III’teki iyileştirmeler için bile HyperX, Cloud III’ü Alpha’nın yanında daha orta sınıf bir seçenek olarak tanımlıyor, bu nedenle Çift Odacıklı Sürücülerin olmaması ve nihayetinde Alpha’dan daha az paraya daha iyi bir ses profili alacaksınız.

Mükemmel çevre birimleri

(İmaj kredisi: Colorwave)

En iyi oyun faresi: oyun için en iyi kemirgenler
En iyi oyun klavyesi: PC’nizin en iyi arkadaşı…
En iyi oyuncu kulaklığı: oyun içi sesi görmezden gelme

OKU  Dört Milyondan Fazla Kişi PlayStation'da Stray Oynadı

Tartın o zaman. Daha rahat bir seçenek istiyorsanız, belki de Cloud III buna değer. Aynı zamanda ikisinin daha güzel görünen kulaklığı. Ancak, Çift Odacıklı Sürücülerin sesini beğendiyseniz, ki benim kesinlikle sevdiğim, Cloud Alpha şu anda daha ucuza gittiği için, yine de üstün bir seçim gibi geliyor. Ve şu anda en sevdiğimiz kablolu kulaklığımıza, Cloud Alpha’nın en iyi parçalarından bazılarını taklit ederken HyperX Cloud III ile kabaca aynı fiyata sahip olan Razer Blackshark V2’ye göz atmayacağım. Bu da vazgeçilmesi zor bir şey.

Oyun kulaklığı pazarında 100$’lık bir rekabet var ama bu, fiyatları oldukça hızlı bir şekilde düşürüyor. Eminim Cloud III’ün fiyatının düştüğünü göreceğiz. Bu arada sabırla Cloud Alpha 2’yi bekliyor olacağım.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.