Moda

Emily Ratajkowski ve Julia Fox, kışın ortasında minik bikiniler giyiyorlar

Emily Ratajkowski ve Julia Fox, kışın ortasında minik bikiniler giyiyorlar

Emily Ratajkowski ve Julia Fox modanın en büyük risk alan iki ismi ve ikisi de kışlık mayoları tamamen farklı şekillerde giyiyorlar.

19 Ocak’ta Julia Fox, yakında çıkacak filminin tanıtımını yapmak için Utah Park City sokaklarına çıktı Sunmak 2024 Sundance Film Festivali’nde O gün sıcaklıklar 19 ila 42 derece Fahrenheit arasında değişse de, 33 yaşındaki oyuncu siyah balıkçı yaka bir elbisenin üzerine beyaz tığ işi string bikini giymeyi tercih etti. Sonunda Fox karlar içindeydi ve beklenmedik görünümü beyaz bir kürk manto ve Sorel Caribou çizmelerle tamamlıyordu.

Fox, kışlık iki parçalı versiyonunu kayak merkezine giderken giyerken (tüm takımı burada görebilirsiniz), Emily Ratajkowski kendi kabarık gardırobunu ve dondurucu New York havasını daha sıcak iklimlere bırakmaya karar verdi. Aynı gün Ratajkowski, sevimli kırmızı kalp motifli minik mavi bikinisiyle turuncu bir şemsiyenin altında güneşin tadını çıkarırken birkaç güneşli selfie paylaştı. (Sevgililer Günü kaçamağı planlayan herkes için bu tam size göre olabilir.)

Instagram içeriği

Bu içerik, geldiği web sitesinde de görüntülenebilir.

Ratajkowski’nin konumu mayo için daha uygun olabilir, ancak bu onun minicik iki parçasının daha az dikkat çekici olduğu anlamına gelmez. Ratajkowski, güneşli Instagram gönderisine uygun bir şekilde “Tundra kaçıyor” başlığını attı. Görünüşe göre 32 yaşındaki model, geniş kışlık mont ve diğer soğuk hava kıyafetlerini giymekten yorulmuştu.

Emily Ratajkowski, 17 Ocak 2024’te….

Raymond Salonu

16 Ocak 2024…

Ignat/Bauer-Griffin

15 Ocak 2024, New York’ta…)

Robert Kamau

ve 12 Ocak 2024, New York, New York’ta.

MEGA

Fox ayrıca en sevdiği yaz parçalarını mevcut gardırobuna dahil etmenin bir yolunu bulmasına rağmen zihinsel olarak kış sonuna hazırlanıyor gibi görünüyor. Buna tezahür etmek denir.Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Taylor Swift, siyah mini elbisesini renklendirmek için tembel kız numarasını kullandı