Oyun Haberleri

En iyi oyun koltuğu nihayet Amazon’un Sonbahar Prime Day fırsatlarında Secretlab mağazasından daha ucuz

Secretlab Titan Evo gaming chair

Secretlab Titan Evo | Çeşitli yüzeyler | Manyetik yastıklar | 609 dolar Amazon’da 509 ABD doları (100 ABD doları tasarruf edin)
Titan Evo (incelememizin tamamına bakın) şu anda en sevdiğimiz oyun koltuğu ve en uzun süredir de öyle. Diğer tüm oyun sandalyelerini değerlendirirken kullandığımız kriter budur; rahattır, destekleyicidir ve montajı kolaydır. Kutsal Üçlü. Secretlab geleneksel olarak bir tane almak için en iyi yer ve şu anda ilk satın alımınızda 30 $ indirim sunuyor, ancak Sonbahar Prime Day etkinliği için Amazon fiyatından 100 $ indirim alırsınız, bu da Secretlab’in kendi doğrudan fiyatının altına düşer.

Fiyat kontrolü: Secretlab’da 549 dolar

Üçüncü taraf bir perakendecinin Secretlab oyun koltuğunu Secretlab’in doğrudan fiyatından daha düşük bir fiyata satması gerçekten de nadir görülen bir şeydir, ancak Jeff Amazon özel bir indirim sağlayacak satın alma gücüne sahiptir. Şu anda Secretlab Titan Evo’yu Amazon’dan 509 $ karşılığında satın alabilir ve yaratıcısının liste fiyatından 40 $ tasarruf edebilirsiniz.

Geleneksel olarak, Secretlab doğrudan satın alma konusunda tasarruf iddiasında bulunur ve aslında bugün bile doğrudan olmayan fiyatlandırmanın 589 $ civarında olduğunu iddia ediyor çünkü “aracı maliyetlerini” azaltıyor.

Ancak Amazon’da Big Deal Days promosyonunun bir parçası olarak sunulan 100 $’lık indirim kuponu ile fiyatı 609 $’dan listelenen 509 $’a düşürebilirsiniz. Bu, Secretlab’dan 40 dolar daha ucuz ve ilk kez alıcıysanız kendi 30 dolarlık indirimiyle bile Amazon hala daha ucuz.

  • Tüm bunların küratörlüğünü yapıyoruz en iyi Amazon Prime Day PC oyun fırsatları tam burada.

Secretlab Titan Evo şu anda en iyi oyun koltuğu olarak bizim seçimimiz ve açıkçası piyasaya sürülmesinden bu yana da öyle. Ondan önce de başka bir Secretlab sandalyesi vardı. Bunlar mükemmel oyun koltuklarıdır ve üst düzey oyun koltuklarının çoğunun sunduğu acı verici premium ile birlikte gelmezler.

OKU  Nvidia gerçekten güzel kokmanı istiyor

Hala ucuz değiller ama yapımı kolay ve çok rahatlar. Titan Evo da oldukça destekleyicidir ve manyetik kafalık gibi akıllı özelliklerle birlikte gelir.

Ve bugün Amazon’da farklı kaplama seçenekleriyle Titan Evo’yu aynı fiyata satın alabilirsiniz. Kumaş seçeneğini beğendik, pastel pembe sandalye de oldukça hoş. Şu anda göremediğin bir şef öpücüğü yapıyorum.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.