Oyun Haberleri

En iyi uzay gemisi strateji oyunlarından biri Steam’de sınırlı bir süre için ücretsiz

En iyi uzay gemisi strateji oyunlarından biri Steam'de sınırlı bir süre için ücretsiz

Battlestar Galactica Deadlock’un nefis stratejik sıra tabanlı stratejisi (yeni sekmede açılır) Steam’de sınırlı bir süre için ücretsiz ve ben devam edip hepinizi oraya atlamaya teşvik edeceğim. Yaklaşık altı yaşında olan BSG Deadlock yaşını gösteriyor, ancak eski bilim kurgu klasiğini veya 2004’teki yeniden başlatmasını hiç izlememiş olanlara bile sunabileceği çok şey var.

Battlestar Galactica: Deadlock, 9 Nisan’da sona erecek olan Steam’de bir süre daha ücretsiz olacak (yeni sekmede açılır).

Git o şeyi al. 3D taktik deneyimini eşzamanlı çözünürlüklü uzay filosu savaşıyla harmanlamak oldukça eğlenceli: Emirleri sıraya koyuyorsunuz, nasıl çalıştıklarını görüyor ve her şeyi yeniden yapıyorsunuz. İnsanlığın ezici ve teknolojik olarak üstün robotik Cylon kreasyonlarına karşı hayatta kalma mücadelesine yaptığı vurgudan keyif alarak piyasaya sürüldüğünde onu oldukça sevdik.

Yazar Len Hafer o sırada “Deadlock’ta beni gerginleştirmeyen tek bir etkileşim bile yoktu” demişti. “Tek parça halinde çıkacak kadar şanslı olduğum her hurda beni hırpalanmış, yaralanmış halde bıraktı ve genellikle pahalı gemileri kaybettiğim için çok sınırlı kaynaklarımı inşa etmek için harcadım. Ama tam da bu şekilde, BSG evreninin başarılı bir uyarlaması. Sömürge Filosunun güverte sürekli olarak onlara karşı yığılmış gibi hissetmesi gerekiyor ve her savaşta hayatta kalmak tehlikede.”

Güzel yanı, şu anda aldığınız ücretsiz sürümün, Deadlock’un sayısız DLC sürümünün yanı sıra yıllarca süren geliştirmelerle desteklenmesi. 2018’den başlayıp 2020’ye kadar devam eden Deadlock, hem arayüzde hem de genel oyun deneyiminde birçok güncelleme ve yükseltme aldı.

Artı, tüm bu DLC’ler var. Ücretsiz deneyimi beğendiyseniz, bu şeyler oldukça sık indirime giriyor. Bir tekne dolusu yeni geminin yanı sıra sizi bir tür roguelike hikayesine gönderen 2004 TV dizisinin hikayesine dayanan bir hayatta kalma modunun yanı sıra beş kampanya arkı gibi bir şey daha var.

OKU  En iyi Fallout oyunları Epic Store'da tamamen ücretsiz

Pekala, gidip Battlestar Galactica Deadlock’u ücretsiz edinin (yeni sekmede açılır) hala yapabiliyorken.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.