Moda

Rahat Kıyafet Oyununuzu Yenileyecek 23 Eşofman Altı

Rahat Kıyafet Oyununuzu Yenileyecek 23 Eşofman Altı

Mevsimler gelip geçebilir ama kadınlar için en iyi eşofmanlar ölümsüzdür. İster ayak işlerinize koşuyor olun, ister Netflix maratonuna hazırlanıyor olun, ister spor salonuna gidiyor olun, terler yıl boyu vazgeçilmezinizdir. Uzun kış boyunca sıcak kalmak için veya rahat seyahat için havaalanı kıyafetiniz olarak kullanabileceğiniz bir eşofman özellikle kullanışlıdır. Üniversiteden beri sahip olduğun yıpranmış çift? Muhtemelen şu anki bir yenileme nedeniyledir.

Athleisure’daki patlama sayesinde özellikle koşucular kendilerine geldiler. Elbette hâlâ rahatlar ama artık evinizde saklanacak bir şey değiller; Eşofmanlar, zarif mücevherler ve şık mokasenlerle eşleştirilen bir kışlık mont gibi doğru stil ile inkar edilemez derecede şık olabilir. Eğer gizlilik-zenginlik havasına gidiyorsanız ama konfor her şeyden önemliyse, beyaz spor ayakkabılar, güvenilir tişörtler ve hatta Amazon dinlenme takımları gibi temel ürünler de aynı derecede şık olabilir.

İster sevimli bir kazakla spor yapmak için üst düzey bir seçenek arıyor olun, ister koşu şortunuzu veya kışlık taytınızın üzerine atacağınız bir çift arıyor olun, burada birçok seçenek bulacaksınız. Ayrıca bu tavsiyeler şunlardan geliyor: Cazibe Vintage esintili silüetlerden kışlık taytlarınızın sıcaklığına rakip olabilecek polar astarlı jogger’lara kadar aşağıdaki seçeneklerin çoğunu giymiş ve test etmiş editörler. Bunlar şu anda kadınların alışveriş yapabileceği en yüksek puan alan eşofmanlar.

Bir bakışta kadınlar için en iyi eşofmanlar

  • En İyi Genel Eşofman Altı: Lululemon Scuba Yüksek Katlı Rahat Joggers, 118 Dolar
  • En Popüler Eşofman Altı: Amazon Essentials Fransız Terry Polar Joggers, 21 Dolar
  • En İyi Gevşek Eşofman Altı: Skims Erkek Arkadaşı Gevşek Pantolon, 58 Dolar
  • En iyi koşucular: Tayt Deposu Rahat Kesim Joggers, 17 Dolar
  • En İyi Değere Sahip Eşofman Altı: Hanes ComfortSoft EcoSmart Eşofman Altı, 14 Dolar
  • En Rahat Eşofman Altı: Vuori Performans Jogger’ları, 94 Dolar
OKU  Bir tiyatrocunun renk kodları: Inside Tatler'ın kapak yıldızı Joely Richardson'ın moda kaleydoskopu

Kampanyada yer alan tüm ürünler Cazibe editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilir. Ancak perakende bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın aldığınızda ortaklık komisyonu kazanabiliriz.

Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.