Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 modlarınızı 2.0 güncellemesinden önce silmelisiniz ve oyunu temiz bir şekilde yeniden yüklemeniz gerekebilir

Here are the full patch notes for Cyberpunk 2077's huge 2.0 update

Phantom Liberty’ye göz atmadan ve 2.0⁠ güncellemesini yapmadan önce Cyberpunk 2077 modlarımı kaldırmam gerektiğini düşündüm. Son oyunumda tercih ettiğim modların çoğu, 2.0’ın büyük değişiklikleriyle çelişecek zorluk ve yağma ayarlamalarıydı ve geri kalanı için mod yazarlarının yamayı iyi bir şekilde oynayabilmeleri için muhtemelen dosyalarını güncellemeleri gerekecekti. Beklemediğim şey, başlangıçta kalıcı bir çökmeyi gidermek için kalan bazı dosyaların silinmesiyle birlikte temiz bir yeniden yükleme yapılmasının gerekli olmasıydı.

Oyunumu tam olarak neyin rahatsız ettiğinden emin değilim, ancak Cyber ​​Engine Tweaks gibi büyük, temel mod projelerinin her büyük yamayla birlikte güncellenmesi gerekiyor ve geçmişte bazı kullanıcılar, benim yaşadığım gibi başlangıç ​​​​sorunlarında benzer çökmeler bildirmişti. Mod yazarı Yamashi, modun sayfasında önümüzdeki günlerde Cyber ​​Engine Tweaks’in yama 2.0 sürümü üzerinde çalışacaklarını belirtti.

Bu arada, geri dönen bir oyuncuysanız, önleyici olarak nükleer seçeneği geri çekip CD Projekt’in kendi talimatlarını izleyerek Cyberpunk 2077’nin temiz kurulumunu yapmak isteyebilirsiniz. Geliştirici şunları önerir:

  • Öncelikle kullanıcı/Kayıtlı Oyunlar/CD Projekt Red/Cyberpunk 2077 içindeki kaydetme dosyalarınızı yedekleyin.
  • Oyun için Steam veya GOG’un buluta kaydetme özelliğini devre dışı bırakın (Bunu yapmayı unuttum ama yine de sorunumu çözdüm)
  • Cyberpunk’ı kaldırın ve aşağıdaki klasörleri silin:
  • Steam veya GOG dizininizdeki Cyberpunk 2077 klasörü (ör. Seam/steamapps/common/Cyberpunk 2077)
  • kullanıcı/Kayıtlı Oyunlar/CD Projekt Red/Cyberpunk 2077
  • kullanıcı/AppData/Local/REDEngine
  • kullanıcı/AppData/Yerel/CD Projekt Red
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın, oyunu yeniden yükleyin, kayıtlarınızı geri yükleyin ve devre dışı bıraktıysanız bulut kayıtlarını yeniden etkinleştirin.

İşin daha niteliksel yönüne bakarsak, 2.0 güncellemesi hangi tür modları bile değiştirebileceğinizi gösterebilir. istek yüklü olması. Kullandığım ganimet otomatik seviyelendirme modunun modası, 2.0’ın yeni geliştirilmiş ekipman kademe sistemi tarafından modası geçmiş durumda ve tüm düşman seviyelerini üçe ayarlayan, kullandığım mod olmadan oyun sonlarında yapılan dövüşlerin oldukça zor olduğunu gördüm. benimkinin üstünde. Bunlar Cyberpunk’ın RPG sistemi sorunlarına yönelik yara bandıydı, 2.0 ise önceliklendirmeydi.

Bu nedenle, mod yazarlarına favori projelerinizi güncellemeleri için birkaç gün ila bir hafta süre tanıyın ve eğer Cyberpunk’ı modladıysanız, kalp kırıklığından, sorun gidermeden ve uzun bir indirme bekleme süresinden kurtulmak için normalden önce temiz bir kurulum yapmayı düşünün. dalmaya hazırlanıyorsunuz.

Cyberpunk 2077’nin yaşam yolları
Cyberpunk 2077 aşkları
Cyberpunk 2077 sonları
Cyberpunk 2077 modları
Cyberpunk 2077 Hileleri

OKU  Barut ruhlu Flintlock 2024'e ertelendi

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.