Oyun Haberleri

Total War: Warhammer 3, daha fazla Efsanevi Kahraman alacak ve Cathay’i genişletecek

Total War: Warhammer 3, daha fazla Efsanevi Kahraman alacak ve Cathay'i genişletecek

Total War: Warhammer oyunlarında, ordularınızdan bazıları rastgele isimlere ve avantajlara sahip lordları yöntemsel olarak oluşturmuşken, diğerleri genellikle ortamın tarihinden alınan ısmarlama karakterler olan Legendary Lords tarafından yönetiliyor. İlk başta, karada tek başınıza dolaşabileceğiniz veya bu ordulara gömülü olarak sahip olabileceğiniz tek kahramanlar rastgele seçilmiş kahramanlardı, bu da ara sıra metin olayı veya geçici çağrı dışında gerçekten general olmayan kurgu karakterlerini bırakıyordu.

O zamandan beri, bir avuç Efsanevi Kahraman oyunlara girdi, en önemlisi popüler kitap serilerinden Felix ve Gotrek, aynı zamanda orman elfi büyücü-kraliçe Ariel, kertenkeleadamlar tarafında Saygıdeğer Lord Kroak ve diğerleri. Creative Assembly baş yazarı ve anlatı tasarımcısı Andy Hall’un The Rookery ile yaptığı röportajda söylediğine göre bu eğilim Total War: Warhammer 3’te de devam edecek. (yeni sekmede açılır)yine de çok daha fazla “Warhammer ünlüsünün” lord seçimleri olarak görünmesini beklemeliyiz.

Hall, “Şimdi bazı Efsanevi Kahramanlar yaptık ve oldukça popüler olduklarını kanıtladılar,” dedi, “bu yüzden kesinlikle bu kategoriyle devam edeceğiz. Efsanevi Lordlar ile onlar bu dünyadaki avatarınızdır, onlar sizin rol oynamanız içindir. onlar gibi, bu yüzden Warhammer ünlülerinden olabildiğince çoğunu bu role getirmeye çalışmak mantıklı. Deathmaster Snikch gibi, genellikle general değiller, yalnızlar. Ama yine de takip ediyoruz. masanın ayak sesleri… Onu da yapıyorlar.”

DLC konusunda Hall belirli bir taahhütte bulunmadı, ancak Cathay ve Kislev’in kadrosuna olası eklemeleri “yapılması gereken adil bir varsayım” olarak tanımladı. Bundan sonra hangi bölgeye dikkat çekmeyi bekleyeceğimiz sorulduğunda, “Cathay, tıpkı Dünya’daki muadili gibi, çok büyük bir alan. Bu çok büyük bir alan ve biz sadece Büyük Tabya’nın yakınındaki bir parçaya dokunduk ve birazcık. batıda Mourn Dağları’na doğru ilerliyor. Genişletmek için yeni alanlar arıyorsanız, Cathay’da bakılacak çok daha fazla şey var. Ancak diğer tüm ırklara da bakıyoruz, bazılarının çok iyi farkındayız. erken, çok erken çıkan yarışların da biraz sevgiye ihtiyacı var.”

Daha önce görmediğimiz yeni DLC türlerini beklememiz gerekip gerekmediği sorulduğunda, Hall olumlu yanıt verdi, ancak ayrıntılara girmeyi reddetti. “Warhammer 3’ün yeni bir oyun olduğunu söylemek doğru olur ve biz işleri nasıl yaptığımıza bakıyoruz,” dedi sadece.

Creative Assembly’nin, Hall’un en son “muhtemelen asla” demesinden bu yana Warhammer World’ün uzak köşelerine daha fazla yarış ekleme konusundaki fikrini değiştirmiş olabileceğini umuyorsanız, o zaman hayal kırıklığına hazır olun. Özellikle Nippon konusunda, “Nefesinizi tutmayın. Warhammer 3 için çok büyük bir yol haritamız var, o yol haritasının da daha başındayız ama üzerinde yepyeni yarışlar var. ? Şu anda değil.”

OKU  Mirror's Edge Easter Egg, Yeni Battlefield 2042 Haritasında Bulundu

Cathay’ın eklenmesi, öyle görünüyor ki, Total War: Three Kingdoms in Asia’nın popülaritesi ve Creative Assembly’nin ondan öğrendiği şeylerin yardımıyla, durum ve zorunluluğun bir kombinasyonu sayesinde mümkün oldu. “Cathay bu temiz durum gibiydi,” dedi, “Doğulu bir izleyici kitlesiyle deneyimlerimiz vardı, karşılaştığımız tüm cinler için bazı iyi adamlara ihtiyacımız vardı, bu yüzden bir dizi senaryo gibiydi.”

Bir Kaos cüce yarış paketinin her an duyurulmasını beklerken, ileride bir grup daha Efsanevi Kahraman almak kesinlikle güzel olurdu. Warhammer, cüce bira ustası ve şampiyon Josef Bugman, kara elf suikastçısı Shadowblade ve Halfling Hot Pot olarak bilinen gurme ağır silahın mucidi Gambo Hartstock gibi renkli karakterlerle dolu.

Total War: Warhammer 3 şu anda Steam’de hafta sonu için ücretsiz (yeni sekmede açılır)%75’e varan indirimlerle franchise satışının bir parçası olmanın yanı sıra. Bununla birlikte, 13 Mart’ta sona ereceğinden, buna katılmak için yalnızca yarım gününüz kaldı.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.