Oyun Haberleri

Taktik RPG The Last Spell’de sihri sonsuza kadar silene kadar canavar sürülerini öldür

Taktik RPG The Last Spell'de sihri sonsuza kadar silene kadar canavar sürülerini öldür

Yani, hepimizin bildiği gibi, büyücüler dünyayı mahvetti ve şimdi her gece bizim için gelen canavarlarla dolu mor bir cehennem sisi var. Bunu düzeltmek için, sihirbazlara sihri varoluştan sonsuza dek silen bir büyü yaptırıyorlar. Şimdi tek yapman gereken, onu başarmak için alacağı kesintisiz döküm günleri boyunca onları canlı tutmak.

Görevi çökmekte olan bir şehri ve onun büyücülerini saldıran mutant ve iblis ordularına karşı savunmak olan çok küçük bir kahramanlar grubunun kontrolünü elinde bulunduran taktik RPG roguelite oyunu The Last Spell’in cehennem gibi kurgusu bu. , zombiler ve iblis zombi mutantları. Her gün kasabayı inşa etmek ve kahramanlarınızın seviyesini yükseltmek için kaynak harcarsınız, her gece ise bir canavar sürüsünü son nefesinize kadar savuşturursunuz. Kaybettiğinizde, bir dahaki sefere yükseltmeler kazandınız.

Hareket ve konumlandırmanın hasar kadar önemli olduğu ve her son eylem noktasından alabildiğiniz tüm potansiyeli sıkıştırmanın hayatta kalmak için hayati önem taşıdığı oldukça havalı bir kurulum. Bu arada, işe aldığınız karakterler çok özelleştirilebilir. Beceriler, tutulan silaha göre belirlenir, bu nedenle, istatistiklerle desteklenen farklı ekipman parçalarında uzmanlık olarak çok fazla sınıf yoktur. İyi silah ve rol kombinasyonları bulmak eğlencenin bir parçasıdır.

The Last Spell, Ishtar Games tarafından geliştirilmiştir. (yeni sekmede açılır)daha önce Dead in Bermuda’yı geliştiren (yeni sekmede açılır) ve Vinland’da Ölü (yeni sekmede açılır). Ishtar’ın bir sonraki oyunu Lakeburg Legacies (yeni sekmede açılır), sadece ticaret ve ekinler hakkında değil, aynı zamanda ideal çiftler ve mutlu insanlar yaratmak için çöpçatanlık oynamakla ilgili bir köy yönetimi oyunu. The Last Spell, Paris merkezli bağımsız bir yayıncı olan The Arcade Crew tarafından yayınlandı.

Önce biz (yeni sekmede açılır) erken erişim sürümünü bir tur atmadan önce demo 2021’e dayanan The Last Spell hakkında rapor verdi. Tom Sykes o sırada “Sıra tabanlı bir taktik oyununda hiç bu kadar çok düşman görmemiştim” dedi. (yeni sekmede açılır)ancak erken yapımın biraz tekrar ettiğini hissetti.

The Last Spell, bağımsız oyunların bize lütufta bulunduğu, sonsuz gibi görünen taktik ve strateji RPG’lerinden bir diğeri. PC’de o kadar çok SRPG var ki, geçen yılın ortalarında hepsine bakarak bir makale yayınlamak zorunda kaldım. (yeni sekmede açılır)ve Jody, 2023’te sabırsızlıkla bekleyeceği strateji RPG’leri listesiyle bu yılın başlarında aynı şeyi yaptı. (yeni sekmede açılır). Bence o kadar çok kişinin gelmesi gerçek bir ifade ki Listelerimizin hiçbiri The Last Spell’i içermiyordu.

The Last Spell’i 25 $’a GOG’da bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) ve Buhar (yeni sekmede açılır)veya 23 Mart’a kadar %10 indirimle.

OKU  Steam Çin Yeni Yılı İndirimi Başladı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.