Oyun Haberleri

Fire Emblem Engage, Ike, Roy ve daha fazlasıyla yapılan görüşmeleri önizliyor

Alear Roy Lucina Ike Eirika Fire Emblem Engage

Nintendo ve Intelligent Systems için bir dizi ön izleme videosu paylaştı. Yangın Amblemi geçmişe odaklanan ateş işareti Öne çıkan yeni karakterlerden bazılarıyla destek konuşmaları yapan kahramanlar. Nintendo, aşağıdakiler gibi önemli konularda fragmanların İngilizce versiyonlarını üretirken: Yangın Amblemi‘in yaklaşan DLC’si, resmi Japon Twitter hesabı ve web sitesi daha fazla bilgi sundu. Bu, oyunun anlatımının bir parçası olacak yeni ve eski karakterleri içerir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Geçmişin entegrasyonu ateş işareti kahramanlar Tut yeni oyun mekaniği Amblem Yüzükleri aracılığıyla. Bunlar, geçmiş kahramanların ruhlarını barındırır ve oyunculara, kahramana ve geldikleri oyuna bağlı olarak benzersiz avantajlar sağlar. Bu karakterler, Twitter hesabındaki diğer ön izleme videolarında görüldüğü gibi, daha yeni oyuncularla destek konuşmalarına da katılabilir. Resmi web sitesi yakın zamanda, oyundaki yeni oyuncularla etkileşime giren önceki altı kahramanı gösterecek şekilde güncellendi.

BİRBİRİNE BAĞLI: Fire Emblem Engage, Soranel’in yeni ana adasına genel bir bakış sunar

Bunlar altı kısa videoda görülebilir Yangın AmblemiOyun içinde Ike, Lucina ve Roy gibi hayranların en sevdiği karakterleri içeren web sitesi (Twitter’da ljbtqiaplus tarafından çevrilmiştir). İlk videoda Alear, Ike ile konuşur ve burada dünyasını koruma gücünü ister ve Ike bunu hemen kabul eder. Etie ve Lucina arasında, mahvolmuş geleceği tüm bitki örtüsünü yok ettiği için Lucina’nın çiçeklere hayran olduğu başka bir konuşma görülür. Roy’un Diamant ile konuşması, karşılıklı barış arzularının altını çiziyor.

OKU  Rocksteady, Suicide Squad sunucu sorunlarını çözmenin 'bir numaralı öncelik' olduğunu ancak bunun 'kırılması kolay bir ceviz olmadığını' söylüyor

Diğer üç karakter, Elder’ın kahramanları olan Eirika, Micaiah ve Leif’tir. ateş işareti oyunlar da. Bu önizlemelerin her biri, karakterlerinin ev oyunlarından bir yönünü de vurgular, örneğin: B. Celine, Eirika’nın savaşa yaklaşırken daha idealist zihniyetinden veya Micaiah’ın Alear’ın yapabileceği iyi şeyleri nasıl gördüğünden bahsediyor. Bazı hayranlar, Leif’in karakter tasarımının filmdeki görünümüne geri döndüğünü fark ettiler. Yangın Amblemi: Trakya 776saçları diğer yan ürünlere göre daha dikenli ve daha az düz, örneğin Yangın Amblemi Kahramanları.

Nintendo’nun resmi web sitesinde ayrıca her karakterin kısa biyografilerinin yanı sıra oyuncuların karakterlerinin donatılacağı yüzüğe bir bakış da yer alıyor. için genişleme geçişi Yangın Amblemi ayrıca, üç ev lideri dışarıdayken oynanabilir olması için geçmişten bir dizi karakter ekleyecek Yangın Amblemi: Üç Ev ve Tiki çıktı Yangın Amblemi: Gölge Ejderhası ilk dalgaya dahil olmak Hayranlar, bu diğer DLC dalgalarına Seliph, Chrom ve Hector gibi diğer Lord karakterlerinin eklenebileceğini umuyor.

Yangın Amblemi 20 Ocak 2023’te Nintendo Switch için çıkacak.

DAHA FAZLA BİLGİ: 2022 Oyun Ödülleri’nde açıklanan en heyecan verici 7 Nintendo Switch oyunu

Kaynak: Nintendo

OKU  Callisto Protokol Geliştiricileri, Oyun Kredilerinin Dışında Bırakıldıktan Sonra Üzüldü