Oyun Haberleri

Final Fantasy 14’ün yeni kölesi o kadar güçsüz ki, oyuncular dinlenip dinlemediğini merak ediyor

Godbert Manderville sprints powerfully towards the camera.

Final Fantasy 14’ün yeni sezonluk Make it Rain Campaign etkinliği düştü. Etkinlik, oyuncuların Gold Saucer’dan süresi boyunca %50 daha fazla Manderville Gold Saucer Puanı (MGP) kazanmasına olanak tanır ve bu puan, ifadeler, saç stilleri ve 4 kişilik bir zeplin dahil olmak üzere bir dizi harika ödül satın almak için kullanılabilir. Bununla birlikte, görev ödülü, insanların oyunun alt dizininde kafalarını kaşımasına neden oluyor.

Bazı bağlamlar: Hildebrand Adventures görev dizisi, animatörlerin oyunun yaşlanan motorunu denemeleri için bir yol olarak çifte görev yapan slapstick destanıdır. Fizik yasaları ve sağduyu gibi önemsiz şeylerle daha az ve daha çok kilometre yüksekliğindeki piledriver supleksleri, uzaylı kaçırmaları ve en son olarak, baş kahramanı ve süperstar dedektifi Hildebrand Manderville’in lanetli bir düşük poli klonu ile ilgileniyor.

Bu görev dizisini tamamlamak, Hildebrand’ın babası Godbert Manderville’in kurmalı bir minion versiyonunu elde edeceksin: sıra dışı kuyumcu, Altın Daire’nin sahibi ve aynı zamanda Final Fantasy 14’ün hikayesindeki en güçlü karakterlerden biri.

Godbert, çoğunlukla oğlunu yörüngeden fırlatarak motive etmek için ortaya çıkıyor. Aynı zamanda gülünç derecede güçlü, iç çamaşırı içindeyken ses bariyerini yürüyerek aşabilir ve bir Ejderhadan daha yükseğe sıçrayabilir. Ayrıca, biz tanrı avcıları ve diyarın kurtarıcıları olarak sadece dört kişilik bir grupta başarabileceğimiz bir solo sınır kırma gerçekleştirebilir. Bütün bunları bir zanaatkarlık işi olarak yapıyor bu arada. Nasıl olduğunu sorma, bu oyunu binlerce saattir oynuyorum ve hiçbir fikrim yok.

Yani, kölesi genel olarak oldukça zayıf hale geldiğinde ortaya çıkan skandalı hayal edin. Final Fantasy 14’ün minion savaşı mini oyunu Lord of Vermillion’da Godbert, saldırı, savunma ve hatta hız istatistiklerinde oğlu tarafından yeniliyor. Korkunç hünerinden dolayı topluluk içinde mem statüsüne ulaşan orijinal Mandervillian Man’in kötü bir taklidi.

r/ffxiv’den keşfedilen kritik olay hatası

UnluckyScarecrow, “Godbert’in Hildibrand’dan hem daha hızlı hem de daha güçlü olduğunu hepimiz biliyoruz, bu bir rezalet,” diyor, ancak ACertainBeardedMan kullanıcısı minyonun “hala giyinik” olduğuna dikkat çekiyor. Godbert yapmak Herkül gibi kahramanlıklarından önce her zaman soyun, bu yüzden belki de zarif kıyafetleri Rock Lee tarzı antrenman ağırlıkları görevi görüyor ve gücünü açığa çıkarması gerekene kadar onu geride tutuyor.

OKU  PSA: Final Fantasy 14 Oyuncusu Warriors Kullanarak Potansiyel İstismarı Keşfediyor

Bu bariz kural ihlali için biraz daha iç açıcı bir neden, kullanıcı StylizedPenguin’den geliyor: “Godbert’in hazırladığını biliyoruz. [the minion]. İstatistiklerin sadece oyun mekaniği olduğu fikrini bir kenara bırakırsak, belki de Godbert, oğlunun otomatının ondan daha güçlü olması gerektiğini düşündü. [him]”, bu tatlı bir duygu ve Godbert için oldukça karakterli. Oğlunu gerçekten seviyor – Manderville tarzı çok fazla kabadayılık içerse bile.

Yine de, gerçek şeyin soluk bir taklidi. 18 Temmuz’a kadar Ul’dah’s Steps of Nald’daki Kipih Jakkya’dan alınabilen “A Golden Opportunity” görev zincirini tamamlayarak bu minyonu yakalayabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.