Oyun Haberleri

Diablo 4 oyuncuları, oyunun gerçek Lord of Terror’ı olan nadir ve inanılmaz derecede büyük Kasap’a rastlar

Diablo 4

Bilge bir adamın bir zamanlar dediği gibi: Daha büyük. Herhangi bir okul çocuğu size bir şeyin değerinin doğrudan boyutuyla orantılı olduğunu söyleyebilir ve bu Diablo 4’e kadar genişler. Reddit kullanıcısı Ironheart_777’nin (Icy Veins aracılığıyla) dünyanın en büyük Kasabı olan Diablo’nun en kötü şöhretli ve ölümcül düşmanlarından birinin pervasızca büyük bir versiyonunu keşfetmesinin yarattığı hararetli ilgiyi başka nasıl açıklayabilirsiniz?

Pekala… neden bir Dev Kasap bulduğumuzu bilen var mı? r/diablo4’ten bu kadar iri göründü

Şu adama bak! Varsayılan Kasabın kötü olduğunu mu düşündün? Bu hantal et yığınından bir yük alın. Ironheart_777, dünyanın en ezik çocuğu gölgelerden çıkıp hepsinin içine tanrı korkusu saldığında ve onları ekran görüntüsü anahtarı için esnetirken, bazı arkadaşlarıyla kabus zindanlarında koştuklarını söylüyor. Bir ölçek karşılaştırması istiyorsanız, PCG’den Andy Chalk’ın buradaki varsayılan, nispeten cılız Kasap’a karşı çıktığını görebilirsiniz ve işte Ironheart_777’nin karşılaştığı hacimli adamın tam boyutlu bir versiyonu.

(İmaj kredisi: Reddit’te Ironheart_777)

Bu özel Kasap’ı bu kadar önemli yapan şey neydi? Hayranların ikna edici bir teorisi var. Reddit kullanıcısı swissarmywolf, kabus zindan değiştiricilerinin sebebi olduğunu düşünüyor. Ironheart_777 ve arkadaşlarının keşfettiği zindana, yakınlarındaki canavarlar öldürüldükçe düşmanların hasar ve boyut olarak büyümesini sağlayan Avenger değiştiricisi yapıştırılmış olması muhtemeldir.

Görünüşe göre Kasap, Ironheart_777’nin zindanında doğdu ama bir süre agresifleşmedi. Bunun yerine, neşeli maceracılar çetesi müttefiklerini kesip biçerken, yavaş yavaş büyüdü ve güç kazandı. Ancak yeterince önemli bir kütle geliştirdiğinde nihayet kendini gösterdi.

Sanırım daha kötü olabilir. Lemings68 adlı bir kullanıcı, oyunun grotesk örümcek ev sahibi düşmanları dışında başlarına gelen aynı şeyi hatırladı. Görünüşe göre oyuncu “öldüklerinde ekranın yarısını kaplamak için örümcek ev sahiplerinden bazılarını” aldı. Al işte ozaman, buyur. Sen ve ben artık hayatımızın geri kalanında bu imajla yaşayabiliriz.

Kendiniz büyük bir Kasap bulmak istiyorsanız, muhtemelen Diablo 4’te Kasap nerede bulunur kılavuzumuza göz atmalısınız. Yine de önceden uyarılmalıdır: Varsayılan haliyle yeterince sağlamdır. Onunla tam Andre the Giant modunda karşılaşıyorsanız, destek almak isteyeceksiniz.

OKU  Football Manager, yirmi yıldan sonra kelimenin tam anlamıyla her oyuncunun istediği bir özelliği ekliyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.