Oyun Haberleri

God of War Hayranı, Blades of Chaos’un İnanılmaz Bir Kopyasını Yapıyor

Kratos from God of War holding the Blades of Chaos

bir hayranı Savaş Tanrısı: Ragnarok etkileyici ahşap işleme becerilerini Kratos’un ikonik Blades of Chaos kopyalarını yapmak için kullandı ve yakın zamanda yaptığı bir gönderide çarpıcı kreasyonların resimlerini çevrimiçi olarak paylaştı. Olağanüstü kopyalar, Sony Santa Monica Studio’nun popüler oyunundan koparılmış gibi görünüyor ve Mjolnir’in ev yapımı kopyasının yanında tam evde görünecekler. Savaş Tanrısı: Ragnarok yakın zamanda başka bir dizi hayranı tarafından gösterildi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Hayranların yıllarca süren hevesli bekleyişinden sonra 2022’nin sonlarında piyasaya sürülen, Savaş Tanrısı: Ragnarok Sony’nin PlayStation’ı sektördeki en iyi anlatılardan ve oynanıştan bazılarının evi yapma konusundaki itibarını daha da pekiştirdi. 2018’deki olaylardan üç yıl sonra geçiyor savaş tanrısıAksiyon-macera oyunu, Kratos ve oğlu Atreus’u bir kez daha İskandinav mitolojisinin dokuz diyarında savaşırken görüyor. Merakla beklenen devam oyunu, sıkı oynanışı, güçlü anlatımı ve mükemmel ses kadrosuyla yayınlandıktan sonra hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden övgü aldı. 2022 Oyun Ödülleri’nde En İyi Performans ödülünü kazandıktan sonra oyunun parlak karşılamasından açıkça memnun olan Kratos seslendirme sanatçısı Christopher Judge, şimdiye kadarki en uzun ödül töreni kabul konuşması için dünya rekorunu kırdı.

İLGİLİ: God of War Ragnarok Fanı Noel için Kratos Kurabiyeleri Pişiriyor

Tanrıları öldüren Spartalı kahramana saygılarını sunmak isteyen Reddit kullanıcısı Liew78, Kratos’un Blades of Chaos’un çarpıcı rekreasyonunun resimlerini r/GodofWar alt dizininde paylaştı. Ölümcül bıçakların ayrıntılı kopyaları Savaş Tanrısı: Ragnarok tamamen ahşaptan yapılmıştır ve Blades of Chaos’un yüzeyinin yanmış ahşabına kazınmış, kopyalara çarpıcı ve güçlü bir görünüm veren parlayan rün desenlerine sahiptir. Detaylara verilen etkileyici özen, oyun içi muadilleriyle neredeyse mükemmel bir uyum sağlayan karmaşık oymalara sahip bıçakların kabzalarında da devam ediyor.

OKU  Yalnızca 0,04 ABD Doları/GB karşılığında bu devasa 4 TB SSD, tüm depolama ihtiyaçlarınızı sıralar

Etkileyici resimlere yanıt veren yorumcular, ev yapımı Blades of Chaos’un inanılmaz işçiliğine hayran kaldı. Hit aksiyon-macera serisinin hayranları, her türlü şeyi görmeye alışkınken, savaş tanrısı Hayranlara saygılar, bu etkileyici bıçak kopyalarının birçok Reddit kullanıcısı tarafından diğerlerinin üzerinde bir kesim olarak görüldüğü açık. Birkaç yorum kendi Blades of Chaos setini satın almayla ilgili sorular sorarken, diğerleri Liew78’in sonunda Kratos’un tüm silahlarını benzer bir tarzda üretmeyi planladıklarını açıklamasının ardından heyecanlarını dile getirdiler.

Bu etkileyici Blades of Chaos, yetenekli ve yaratıcı oyuncuların en sevdikleri oyunlara saygı gösterme biçimlerinin harika bir örneğidir. Franchise’ın uzun ve hikayeli tarihi, ikonik kahramanı ve farklı tarzı göz önüne alındığında, savaş tanrısı ister tahta savaş silahları ister Kratos temalı bir ekşi krema kabı olsun, ilginç hayran kreasyonlarına ilham vermeye yıllarca devam edeceğinden emin.

Savaş Tanrısı: Ragnarok PlayStation 4 ve PlayStation 5’te mevcuttur.

DAHA: Bir God of War Devam Filmi İçin Ragnarok’un Yıldız Seslendirme Ekibini Aşmak Zor Olacak

Kaynak: Reddit

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.