Oyun Haberleri

Sam & Max remaster, The Devil’s Playhouse için bir fragmanla devam ediyor

Sam & Max remaster, The Devil's Playhouse için bir fragmanla devam ediyor

Umarız kozmik ve büyülü bir maceraya hazırsınızdır, çünkü Sam & Max: The Devil’s Playhouse Remastered 2023’te geliyor ve Skunkape Games, kesinlikle dünyanın en çılgın oyunu olan oyunun geri dönüşünü anlatan yeni bir fragman yayınladı. dizi. 1993’te başlayan Sam ve Max, PC Gaming’de oldukça saygıdeğer karakterler ve yeniden bu kadar iyi göründüklerini görmek güzel.

Sonuçta bu, bir uzaylı istilası, doğrudan kozmik korku tanrıları, Max için büyülü yapay oyuncaklar ve bir tür kıyamet türü … şey içeren giriş. Oh doğru ve pek çok klon var. Bakın, Sam ve Max standartlarına göre bile vahşileşiyor ve eğer çılgın maceralar sizin için bir şeyse, 2023’te bu piyasaya sürüldüğünde diğer iki remaster’ı oynatmanız için iyi bir hizmet alacağınızı düşünüyorum.

Takım elbise giyen köpek Sam ve “hiperkinetik tavşanımsı şey” Max hakkındaki bu en üstün dizi, 1990’ların başındaki LucasArts macera oyunu ve çizgi film serisine dayanan Telltale tarafından geç olması gerekenlerin sonlarında ve 2010’ların başında yapıldı. Bu yeniden düzenleme serisi, Sam ve Max Save the World Remastered ile 2020’den beri devam ediyor (yeni sekmede açılır).

Bu yenilemeler, Telltale’deki orijinal geliştirme ekibinin üyelerinden oluşan bir geliştirici olan Skunkape Games tarafından yapılır. Lafı açılmışken, stüdyonun adaşı uzaylı gorili General Skun-ka’pe’yi içeren film bu.

Bu seriyi uzun süredir dedektif odaklı komedi PC oyunlarının zirvesi olarak gördük, bu gerçekten ne anlama geliyorsa ve orijinali PC’deki en iyi dedektif oyunları listemizde yer alıyor. (yeni sekmede açılır). O dönemin LucasArts oyunlarını karakterize eden tuhaf mantık sıçramalarına sahip olsa da, “baştan sona gerçekten komik” dedik.

Diziye henüz aşina değilseniz, bu bir aptal komedi klasiği. Bu yılın başlarında, 2006’dan Sam ve Max Hit the Road’un yapımıyla ilgili bir makaleyi ortaya çıkardık. (yeni sekmede açılır),

OKU  Halo Infinite Direktörü 343 Industries'den Ayrılıyor, Kampanya Ekibi 'Yeniden Yapılanıyor'

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.