Oyun Haberleri

Video, Tekken 8’den Nina Williams’ı Tekken 7’deki Görünüşüyle ​​Karşılaştırıyor

tekken 8 - nina williams screenshot

Yeni bir video Nina Williams’ı karşılaştırıyor Tekken 8 ve görünüşü Tekken 7. Oyun dünyasının en geleneksel franchise’larından biri, tekken gelecekteki sürümü ile bir sonraki savaşa hazırlanıyor Tekken 8. “Yumruk Kaderle Buluşuyor” sloganıyla oyun, Mishima aile destanının bir sonraki bölümünü ve daha fazlasını getirecek.


Tekken 8 EVO 2022’de hayranların bunun yepyeni bir oyun mu yoksa yeniden yapım mı olduğunu merak etmesine neden olan gizemli ve kafa karıştırıcı bir video ile alay edildi. resmi duyuru Tekken 8 Oyunun olası bir görünümü hakkında bazı söylentilerin ardından nihayet The Game Awards 2022’de gerçekleşti. Fragman, bir dizi olayın Jin Kazama ile babası ve baş düşmanı Kazuya Mishima arasında yeni bir kavgayla sonuçlandığı bazı oyun ve hikayeyi gösteriyordu. Unreal Engine 5’te işlenen karakterlerin görselleri, topluluktan çok fazla övgü topladı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Tekken 8 Oynanış Mekaniği 30 Dakikalık Videoda Sergilendi

YouTube kanalı YellonMotion, Nina Williams’ı karşılaştıran bir video yayınladı. Tekken 8 ve onun versiyonu Tekken 7. Nina Williams, dizinin en önemli karakterlerinden biridir. tekkenve ikisi arasındaki ilk radikal fark, görünüşleridir. Dövüşçü, her ikisi için de aynı girişi ve başka bir diyaloğu ve neredeyse aynı animasyonları kullanıyor. Ancak video, Rage Art süper saldırılarının oldukça farklı olduğunu gösteriyor. Manevralar çok benzer başlasa ve aynı tip saldırı ile harekete geçse de, Tekken 8 versiyon Nina’nın tabancaları etrafında dönüyor. İçinde Tekken 7dövüşçü rakibinin üzerine tırmanır ve onları boyun eğdirerek saldırıyı daha fiziksel hale getirir.

OKU  Dark and Darker alfada oynamak için fazladan üç gününüz var

Nina Williams’ın dönüşü Tekken 8 Kapalı Alfa Testi ile ilgili bilgilerle birlikte yakın zamanda onaylandı. The Silent Assassin, onaylanan tek büyük isim değil. Tekken 8, Yine de. Nina Williams, Jin ve Kazuya’ya ek olarak hayranlar şimdiden Paul, Marshall Law, King ve Jack-8’in varlığına güvenebilirler. Tanıtılan dövüşçülerden biri olan Lars Alexandersson Tekken 6: Bloodline İsyanıayrıca içinde olacak Tekken 8, başka bir sürprizle birlikte. Jin’in annesi Jun Kazama, Bandai Namco’nun yeni oyunu için onaylanan oynanabilir karakterler arasında yer alıyor.

Nina Williams’ın dönüşü topluluk tarafından geniş çapta kutlanıyor. Savaşçı bunlardan biridir tekkenDövüş oyunlarında en sevilen ve öne çıkan bir kadın karakter. Dövüş oyunları için çok iyi bir yıl olabilir, Tekken 8 serinin bir sonraki taksitinde ne bekleyecekleri konusunda hayranların beklentilerini yüksek tutmaya devam ediyor.

Tekken 8 PC, PS5 ve Xbox Series X/S için geliştirme aşamasındadır.

DAHA: Tekken 8: Önceki King of Iron Fist Turnuvalarını Kim Kazandı?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Starfield'ın önyükleme dosyaları, AMD sponsorluğunda DLSS veya XeSS desteğine dair herhangi bir işaret olmadığını gösteriyor