Oyun Haberleri

Nakavt Şehri Klasik TMNT Kötü Adamlarını Ekliyor

knockout-city-tmnt-cover

Nakavt Şehri geliştirici bazılarının eklendiğini duyurduğu için oyuncular bir ziyafet içinde olabilir. Genç Mutant Ninca Kablumbağalar oynanabilir karakterlerin listesine kötü adamlar. Bu, 30 Ağustos 2022’de yayınlanan Leonardo, Donatello, Raphael ve Michelangelo’nun 7. Sezonun başarılı tanıtımından sonra gelir.


bu Genç Mutant Ninca Kablumbağalar marka, son birkaç yılda video oyunu topluluğunda bir canlanma gördü. Geçen yıl içinde çıkan iki oyunla Shredder’ın İntikamı birlikte Cowabunga Koleksiyonuartı diğer serilerdeki bazı görünümler, Heroes in a Half-shell yavaş yavaş bir kez daha ilgi odağı haline geliyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: Knockout City 8. Sezon High Society Heist Temasını Onayladı

YouTube’da yayınlanan bir fragmanda, Nakavt Şehri Yapay zeka kontrollü bir Piyade Ordusu’nun katılacağı dizi müdavimleri Bebop ve Rocksteady’nin eklendiğini duyurdu. İki karakter, TMNT Villains başlıklı bu 8. Sezon etkinliğinden itibaren kullanıma hazır olacak. Bu yeni sezonda ayrıca “iki çift kavgacının Foot Clan’ı aptal yerine koymak için yarıştığını” gören Foot Clash Clan Playlist de yer alıyor. Sürü moduna benzer şekilde bu, ekiplerin süre sınırına kadar devam eden Piyade Dalgalarına en fazla hasarı verdiğini görecek.

OKU  Vampire Survivors, yaratıcısını mobil kumar oyunları üzerinde çalışmaktan kurtardı

Ancak bu yeni sezonda Piyade Askeri gibi giyinme yeteneği de yer alıyor. Oyuncular yeterince siyah kuşak sözleşmesi tamamlarsa, oyun içinde kullanmak üzere bir Piyade Askeri kıyafeti kazanabilecekler. Bunların tümü, 10 Ocak 2023’te resmi etkinlik başladığında mevcut olacak. Kötü adamlar Bebop ve Rocksteady olarak oynayabilmek için oyuncuların TMNT Kötüler Paketi’ne benzer şekilde satın almaları gerekeceğini unutmamak önemlidir. Nakavt Şehri Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar Paketi.

İle Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar Mutant Mayhem 4 Ağustos 2023’te vizyona giren film, serinin artan popülaritesinden bir kez daha yararlanmak iyi bir fikir gibi görünüyor. ile ilgili tüm son sürümler ve materyaller TMNT iyi karşılandı, bu nedenle bu isim tanımaya güvenmek akıllıca bir şey olabilir. Kaplumbağalar kuşkusuz bir ev ismidir, bu nedenle önceki görünümler dizisi olmasa bile, yine de güvenilirdirler ve kendi başlarına tanınırlar, dizinin hayranları muhtemelen sevdikleri karakterlerini desteklemek için akın edeceklerdir.

Bu sırada, Nakavt Şehrioynaması ücretsiz modeli, oyuncu tabanının ileriye doğru büyümeye devam edebileceği anlamına gelir. Hayranlar, oyunun ilk çıkışından sadece bir ay sonra bir milyon oyuncuyla bir dönüm noktasına ulaştığını hatırlayabilir. “Dodge-brawl”dan ilham alan oynanış, başarısını ve çekiciliğini başka bir başarılı oynaması ücretsiz oyunla karşılaştıran birçok oyuncunun ilgisini çekti. Roket Ligiüst düzey mekaniği ancak basit oynanışı ile.

Nakavt Şehri PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

OKU  Pikachu Jet 2023'te Daha Fazla Şehre Uçuyor

DAHA FAZLA: Knockout City’nin Mekaniği Onu Nasıl Yılın En İyi Çok Oyunculu Oyunlarından Biri Haline Getiriyor?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.