Moda

Gwyneth Paltrow, kayak denemesini kazandıktan sonra çıplak bir crop top giydi.

Gwyneth Paltrow, kayak denemesini kazandıktan sonra çıplak bir crop top giydi.

Zafer böyle görünüyor. Gwyneth Paltrow 23 Nisan’da istifa etti Günlük ön sıraThe Beverly Hills Hotel’de düzenlenen 7. Yıllık Los Angeles Moda Ödülleri’nde dalgalı şeffaf kolları ve uyumlu pileli geniş paçalı pantolonu olan ten rengi bir crop top. Paltrow, G. Label etkinliğinde Goop tarafından Yılın Powerhouse Markası ödülünü alarak onurlandırıldı. Günlük mail.

Paltrow’un çıplak kıyafeti ayrıca boyunda bağlı bir fular detayına sahipti ve arkasında şık küçük bir pelerin gibi şeffaf bir kumaş bıraktı – sonuçta, kayakla çarpışma girişiminin kahramanı o. Görünümünü inci küpeler ve pembe platform ayakkabılarla tamamladı (bu, Goop’un barbiecore’a yaklaşımı). Saçını sıkı, düşük bir topuz yaptı ve siyah maskarasını patlatan, bahara hazır doğal bir makyaj görünümü seçti. Tam görünümü burada görün:

Gwyneth paltrow, 7 yıllık Vogue los angeles Ödülleri’nde.

Axelle/Bauer-Griffin

Gwyneth Paltrow geçen ay dünya çapında duyulan kayak çarpışması denemesinde Amerikan moda kahramanı statüsüne ulaştı. Paltrow, 2016’da bir kayak kazasıyla ilgili sekiz günlük bir hukuk davasında sanıktı. Emekli optometrist Terry Sanderson, Park City tatil beldesindeki bir çarpışmadan kaynaklanan iddia edilen hasarı tazmin etmek için Oscar ödüllü kişiden 300.000 dolar istiyor. Utah. Paltrow davayı kazandı, internet de kazandı.


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Claudia Schiffer'in Chanel döneminin kırmızı halıdaki rönesansı 2023 Met Gala'da devam ediyor
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir