Oyun Haberleri

Sony, Destiny 2: Lightfall Soundtrack Early’den Örnekler Yayınlıyor, DLC’nin Müziğini Öne Çıkarıyor

Destiny-2-Lightfall-Titan-Shadow-Legion-Rockets

Sony, resmi olarak ne olduğuna dair iki örnek yayınladı Kader 2: Hafif Düşüş‘in film müziği, DLC 28 Şubat’ta piyasaya sürüldüğünde olduğu gibi ses çıkaracak. Uzun zamandır beklenen genişleme paketi, görünüşe göre siberpunk ve vaporwave medyasından ilham alıyor ve sesinin de aynı şeyi yapması bekleniyordu.


bazı yönleri varken Kader 2 Bungie’nin piyasaya çıkışından bu yana geçen yıllar boyunca iniş çıkışları oldu, Bungie’nin tasarımcıları ve bestecileri en başından beri mükemmel bir sicile sahipler ve hayranlar yeni keşifler yapmak için her fırsatı sabırsızlıkla bekliyorlar. Kaderile ilgili medya, büyük yeni sürümler mağazalara çarptığında. bu ışık düşmesi DLC, özellikle, karşılaştırıldığında öne çıkıyor Kaderbilimkurgu ve fantezi ortamlarının olağan karışımı, bu nedenle film müziği için beklentilerin gerçekten oldukça yüksek olduğu biliniyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Bungie, Destiny 2 Hile Oluşturucusuna Karşı Tahkimde 4,3 Milyon Dolar Kazandı

Sony birdenbire yepyeni iki tane yayınladı Kader 2: Hafif Düşüş YouTube kanallarından birinde izler. İki yeni örnek kesinlikle resmi modelin geri kalanına uyuyor olsa da Kader 2 diskografide, hayranların alışmış olabileceğinden farklı bir yanları var. “Battle Ready” parçası Michael Salvatori, Skye Lewin, Josh Mosser ve Michael Sechrist tarafından seslendirildi ve “CloudArk”ı hayata geçirmek için onlara Rotem Moav katıldı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ortak franchise motifleri ara sıra ortaya çıkıyor ve her şeyi çok tatmin edici bir şekilde birbirine bağlıyor.

OKU  Kripto hokus pokus, bir kullanıcının Magic Internet Money'den yararlanmasına olanak tanıyan bir Cauldron sorunu sayesinde Abracadabra'dan 6,5 milyon doların 'puf' olduğunu görüyor (yemin ederim)

Bazı Kader taraftarlar buna inanıyor ışık düşmesi DLC’de vanilya var Kader 2 titreşimler ve yeni ortaya çıkan parçaların bu noktayı desteklediği iddia edilebilir. Her iki yolda da muzaffer, gürültülü bir dip akıntısı var gibi görünüyor, bu da bu özel yolun nihai sonucunun ne olduğunu önerebilir veya önermeyebilir. Kader bölüm olabilir. Daha genel olarak, “Battle Ready” dövüş müziğinin bir örneği olurken, “CloudArk” anlatı ağırlıklı dizilerde kullanılmaya başlanabilir, ancak bu noktada herkesin tahmini bu.

Bungie’nin DLC hakkında yığınla bilgi ifşa etmesi çok uzun zaman önce değildi. Kader 2: Hafif Düşüş Piyasaya sürülmesi sürecin son aşamalarından biri olarak kabul edilebilecek olan ViDoc, Cadı Kraliçesi DLC’nin yaşam döngüsü. Geçen yılın genişleme paketinin kendisi ortadan kalkmayacak olsa da, dört büyük sezonluk içerik düşüşü büyük ölçüde kaldırılacak ve oyuncular artık yeni dönem başlamadan önce tüm eziyetlerini ve hedeflerini tamamlamakla meşgul.

Bungie’nin canlı hizmet oyun geliştirmeye yönelik oldukça tartışmalı ve yıkıcı yaklaşımı sayesinde kaybolmuş hissedenler, üçüncü taraflara güvenmeli Kader orijinal başlık ilk çıktığından beri olan her şeyi iyi anlamak için franchise özetleri. Henüz, ışık düşmesi Guardian Ranks sistemi gibi, katılım sürecine yardımcı olması gereken bir dizi önemli yeni özelliği içermesinden kaynaklanmaktadır. Bunun doğru hamle olup olmadığı kimsenin tahmininde bulunamaz, ancak nasıl sonuçlanacağını görmek uzun sürmeyecek.

OKU  Rapora göre Valve'ın olağandışı kurumsal yapısı sorunlara neden oluyor

Kader 2 artık PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Destiny 2’nin Egzotik Görev Döndürücüsü, Son Şekilden Önce Planlanan En İyi Değişiklik Olabilir

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.