Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 19 Kasım Pazar için ipucu ve cevap #883

Today

Aşağıda bugünün Wordle’ı için bir ipucunun yanı sıra bir dizi ipucu ve püf noktası ve galibiyet serinizi kurtarmak istiyorsanız 19 Kasım (883) oyununun tam yanıtı var. En sevdiğiniz bulmaca oyununu nasıl oynamak isterseniz isteyin, biz hallederiz.

Bugünün Wordle’ı kesinlikle dünkü oyunun kolaylığını ve daha fazlasını telafi etti. Sonlara doğru hiçbir belirgin harf kalmamıştı, karanlıkta vahşi bıçaklamalarla harcanacak yeterli tahmin kalmamıştı ve sahip olduğum yeşillikler hiçbir anlam ifade etmiyordu. Denenecek tek bir şey kalmıştı: biraz ara vermek ve yeni (biraz paniklemiş) bir çift gözle ona geri dönmek. Bu işe yaradı, çok şükür. Ama sadece.

Bugün Wordle: Bir ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 19 Kasım Pazar için bir ipucu

Bugün bulmanız gereken kelimeyi hecelemek için beş harf gerekiyor ama kulağa sadece bir tane gibi geliyor. İngiliz halkının bu çizgi oluşturma, sıra alma sanatının ustaları olduğu iddia ediliyor. Bugünün beş noktasından dördünü yalnızca iki sesli harf doldurmayı başarıyor.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada iki takım çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’ı alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle galibiyet serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Benzersiz ünlü ve ünsüz harflerin dengeli bir karışımından oluşan bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Daha önce elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  Warzone 2 helikopterleri rastgele patlıyor

Neyse ki, gece yarısına kadar yapılmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Dolayısıyla oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süreliğine uzaklaşmak yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugün Wordle: Cevap

(Resim kredisi: Gelecek)

Bugünün Wordle cevabı nedir?

Yardıma mı ihtiyacınız var? 19 Kasım (883) Wordle’ın cevabı: SIRA.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Bunlar aynı zamanda günümüzün Wordle’ına ilişkin tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur çünkü cevabın tekrarlanması pek olası değildir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 18 Kasım: DÜŞÜNMEK
 • 17 Kasım: Gecikme
 • 16 Kasım: GÜVEN
 • 15 Kasım: GÖRÜNÜŞ
 • 14 Kasım: Şımarık
 • 13 Kasım: YEŞİL
 • 12 Kasım: ANLAMINA GELEN
 • 11 Kasım: TODDY
 • 10 Kasım: Tasma
 • 9 Kasım: SIR

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra halinde beş kutu verir ve kazanma serinizi sürdürmek için bunların içinde hangi beş harfli gizli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın Güçlü bir kelimeyle başla ARISE veya ortak ünsüzlerin ve birden fazla sesli harfin iyi bir karışımını içeren herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, potansiyel olarak fazladan bir harfi ortadan kaldırma veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, kelimelere tekrar eden harflerle başlamaktan da kaçınmak isteyeceksiniz. Enter’a bastığınızda hangilerinin doğru, hangilerinin yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

OKU  Capcom'dan Exoprimal bu hafta sonu da bir beta testi yapıyor

Bir sonraki tahmininizin ilkine iltifat etmesini, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz genel harfleri kapsayacak şekilde başka bir “iyi” kelime kullanmasını ve aynı zamanda bugünün cevabında mevcut olmayan bir gerçek nedeniyle artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız var ve yalnızca gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.